Dell Inspiron 5767 - tzw. stuttering

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
Ba
Bartzetto
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2017, 14:55

Dell Inspiron 5767 - tzw. stuttering

Postautor: Bartzetto » 30 sie 2017, 15:09

Witam,

Od około 2 tygodni zauważyłem dość upierdliwy problem z moim laptopem - mikro zacięcia podczas normalnej pracy. Problem może i mało zauważalny, ale potwornie wkurzający i uniemożliwiający pracę/oglądanie filmów i słuchanie muzyki.
Polega on na tym ze co około 1-2s występują zacięcia trwające poniżej sekundy, podczas których przerywane są aktualnie wykonywane czynności (np. podczas przeciągania plików kursor je 'upuszcza', podczas zaznaczania kursor zachowuje się jakbym kliknął na plikach 2 razy - otwiera je (wszystkie zaznaczone naraz), następują przerwy w dźwięku i obrazie podczas oglądania filmów. Przeszukałem internet w poszukiwaniu rozwiązań (aktualizacja sterowników, diagnostyka systemu, hardware'u itp.)
Sterowniki które aktualnie posiadam są zaktualizowane, a diagnostyka nie wykazuje żadnych błędów na dysku, w pamięci operacyjnej ani niczym innym. Aktualnie podjąłem ostatnia próbę - reinstalacja systemu, ale już widzę, ze podczas instalacji kręcące się kropki ładowania się przycinają.

Specyfikacja mojego laptopa to:
Win 10
i7 7gen 2,4gHz
Radeon 4gb
(Nie jestem w stanie podać dokładnie numeracji, ponieważ mój system właśnie się reinstaluje)
8gb RAM ddr4

Czy ktoś spotkał się z czymś takim?

Pozdrawiam,
Bartzetto


Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: bartekberi, Google [Bot]