Nie działa mikrofon zewnętrzny Dell Inspirion 15R(N5110)

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
ma
marzena
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2012, 19:00

Nie działa mikrofon zewnętrzny Dell Inspirion 15R(N5110)

Postautor: marzena » 18 sty 2012, 19:11

Witam,

Kupiłam 2 tyg temu nowego Dell Inspirion 15R(N5110) z Windowsem 7 64-bit, i działa mi mikrofon wbudowany, ale jak wpinam zewnętrzny mikrofon ( próbowałam 2 różne na innych komputerach działające), to nie działają mi.

W ustawieniach mam w nagrywaniu mam mikrofon/wejście liniowe jako urządzenie domyślne, zaznaczone na zielono, ale jak coś mówię to mi się tam paseczek aktywności w ogóle nie porusza. Nagrywałam się na rejestratorze windows- też cisza.

Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam.


Awatar użytkownika
Iwona
Dellmania User
Posty: 81
Rejestracja: 23 lip 2008, 07:54

Re: Nie działa mikrofon zewnętrzny Dell Inspirion 15R(N5110)

Postautor: Iwona » 27 sty 2012, 10:34

marzena pisze:Witam,

Kupiłam 2 tyg temu nowego Dell Inspirion 15R(N5110) z Windowsem 7 64-bit, i działa mi mikrofon wbudowany, ale jak wpinam zewnętrzny mikrofon ( próbowałam 2 różne na innych komputerach działające), to nie działają mi.

W ustawieniach mam w nagrywaniu mam mikrofon/wejście liniowe jako urządzenie domyślne, zaznaczone na zielono, ale jak coś mówię to mi się tam paseczek aktywności w ogóle nie porusza. Nagrywałam się na rejestratorze windows- też cisza.

Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam.

O ile po włożeniu do gniazda nie pojawia się komunikat o wykryciu urządzenia to podejrzewam gniazdo jako takie uszkodzone. Uszkodzenie może być różnorodne począwszy od wysunięcia się złącza, skończywszy na braku połączenia ( brak tasiemki :) - )


Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]