dell inspiron m5010 problemy z grafiką

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
ni
niebieskikaloryfer
Dellmania User
Posty: 65
Rejestracja: 25 lis 2011, 07:38

Re: dell inspiron m5010 problemy z grafiką

Postautor: niebieskikaloryfer » 03 sie 2013, 03:45

pewnie ze sie przegrzał. Oprócz wymiany/naprawy płyty głownej nic nie zrobisz innego.


ni
niebieskikaloryfer
Dellmania User
Posty: 65
Rejestracja: 25 lis 2011, 07:38

Re: dell inspiron m5010 problemy z grafiką

Postautor: niebieskikaloryfer » 03 sie 2013, 19:19

napisałeś, że dell ma 3 lata, a po roku zaczął sprawiać problemy.

Kiedy go wysłałeś do serwisu ? Mówiąc serwis masz na myśli autoryzowany serwis della a-novo ? Bo coś mi się wierzyć nie chcę, że ci pastę wymienili - takich rzeczy po prostu nie robią, bo wymieniają cały układ chłodzenia. Idźmy dalej. O ile naprawę wykonano w A-novo w momencie kiedy komputer był na gwarancji, to sprawiał problemy dalej czy nie ? Jeżeli tak, to dlaczego go nie reklamowałeś ponownie ?

Co do wadliwych komponentów w laptopach to było dawno i w zasadzie już nie prawda. To była wina nvidii i ich układów. Na dzień dzisiejszy wszystkie te laptopy które posiadały walnięty układ mają więcej niż 5 lat, a to już się nie kwalifikuje do wymiany nawet pogwarancyjnej. Dlatego ten temat jest zamknięty.

Twój inspiron na pewno nie miał takiego problemu. Wiem bo sam pracowałem na wsparciu della :)


Da
Damian3942
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2013, 16:23

Re: dell inspiron m5010 problemy z grafiką

Postautor: Damian3942 » 11 sie 2013, 16:28

podepnę się do tematu.

a co jeśli ten laptop włącza się tylko z podłączonym monitorem? (po odłączeniu działa dalej bez problemu)a przy włączeniu bez niego robi siedem razy beep po podłączeniu włącza się jak gdyby nic? zanim znalazłem to forum rozkręcałem go i grzałem układ graficzny ale to nie pomogło dodam iż laptop poszedł kiedyś do serwisu bo grzał się w okolicach touchpada ale oni nie znaleźli problemu (pewnie nie chcieli znaleźć... bo teraz wiem że tam jest układ graficzny wadliwy)


Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]