Zakup Laptopa

Jak i gdzie najlepiej kupić laptopa? Napiszcie - czy korzystaliście z usług sprawdzonego dostawcy? Czy kupowaliście przez stronę internetową lub portal aukcyjny?
Polećcie dobrych sprzedawców i ostrzeżcie przed niesolidnymi.
Le
Leon76
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2009, 15:53

Zakup Laptopa

Postautor: Leon76 » 20 sie 2009, 16:16

Witam!
Zastanawiam sie nad kupnem laptopa do pracy w AutoCad. Znajomi polecają mi marke Dell - czy ktoś ma doświadczenie z Dellem pracując w AutoCadzie, wybrałem taki model, czy da sobie on rade?!

http://www.kuplaptopa.pl/product_info.p ... VB/XP_3NBD


Proszę o pomoc... :?


Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: Zakup Laptopa

Postautor: DELLMania » 28 paź 2009, 11:34

Leon76 pisze:Witam!
Zastanawiam sie nad kupnem laptopa do pracy w AutoCad. Znajomi polecają mi marke Dell - czy ktoś ma doświadczenie z Dellem pracując w AutoCadzie, wybrałem taki model, czy da sobie on rade?!

http://www.kuplaptopa.pl/product_info.p ... VB/XP_3NBD



Każdy notebook marki Dell ma nadawany certyfikat kompatybilności z oprogramowaniem. Notebooki z serii Precision mają z 3DMax itp.
Myślę że Vostro nie ma takich certyfikatów niemniej jednak należałoby się tu kierować parametrami.
Jeszcze zależy co robisz w AutoCadzie. Generalnie jak ma karte graficzną niezintegrowaną to powinien sobie poradzić.

Pozdro


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: Zakup Laptopa

Postautor: DELLMania » 28 paź 2009, 11:37

Na tej stronie są sterowniki do laptopów marki Dell z wymienionymi certyfikatami do poszczególnych programów. Korzystając np z Precisiona i pracując na 3DMAX można zobaczyć który sterownik jest certyfikowany pod to rozwiązanie. Polecam:

http://support.euro.dell.com/support/to ... ~ck=anavml

Pozdrawiam


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
Or
OryginalneBaterie
Dellmania User
Posty: 75
Rejestracja: 19 mar 2010, 07:37

Re: Zakup Laptopa

Postautor: OryginalneBaterie » 24 mar 2010, 19:54

Jeżeli chodzi ci tylko o pracę to uważam,ze ten model jest bardzo dobry. Natomiast poszukaj jeszcze w innych sklepach internetowych,porównaj ceny. Zawsze przed zakupem czytaj opinie,żeby nie zostac oszukanym.


Oryginalne baterie do komputerów przenośnych - www.oryginalnebaterie.com
RO
ROB
Posty: 3
Rejestracja: 11 maja 2010, 10:55

Re: Zakup Laptopa

Postautor: ROB » 11 maja 2010, 10:59

Z tego co się orientuje, na kuplaptopa.pl będziesz miał raczej najtaniej, bo oni zajmują się głównie sprzedażą Della.


Or
OryginalneBaterie
Dellmania User
Posty: 75
Rejestracja: 19 mar 2010, 07:37

Re: Zakup Laptopa

Postautor: OryginalneBaterie » 08 gru 2010, 18:04

Wiele sklepów internetowych sprzedaje laptopy della,może najpierw poszukaj odpowiedniego modelu dla siebie,po czym podaj jego nazwę na forum. Chętnie doradzimy w tej kwestii:)


Oryginalne baterie do komputerów przenośnych - www.oryginalnebaterie.com
al
alinkas
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2011, 23:03

Re: Zakup Laptopa

Postautor: alinkas » 06 mar 2011, 23:20

Witam,

potrzebuję kilku opinii i porad dot. zakupu i wyboru laptopa DEll,obecnie jestem użytkowniczką laptopa tej marki, ale jest to mój laptop służbowy,używam Dell Latitude D610. Generalnie jestem z niego zadowolona. Prosze o pomoc chciałabym kupic laptopa z parametrami co najmniej: Core i5;matryca 15,6cala, HDMI, i blutooth. Od razu powiem, że jestem zwyczajnym użytkownikiem:internet, dokumenty,oglądanie filmów i muzyka, bez gier, ale ważne dla mnie, aby laptop "nie zestarzał się" zbyt szybko.Będę wdzięczna za opinie i pomoc, pozdrawiam dellmaniaków i adminów.


Or
OryginalneBaterie
Dellmania User
Posty: 75
Rejestracja: 19 mar 2010, 07:37

Re: Zakup Laptopa

Postautor: OryginalneBaterie » 05 sty 2012, 12:57

Jeżeli chodzi o zakup laptopa firmy Dell to teraz warto szukać w sklepach internetowych,ponieważ są tam spore wyprzedaże. A co do powyższego klapka,to do jakiej kwoty chcesz go kupić?


Oryginalne baterie do komputerów przenośnych - www.oryginalnebaterie.com

Wróć do „Zakup laptopa Dell - forum dyskusyjne”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]