zakup dell inspiron 17 - prosze o pomoc

Jak i gdzie najlepiej kupić laptopa? Napiszcie - czy korzystaliście z usług sprawdzonego dostawcy? Czy kupowaliście przez stronę internetową lub portal aukcyjny?
Polećcie dobrych sprzedawców i ostrzeżcie przed niesolidnymi.
Awatar użytkownika
Piotr_S
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2016, 22:07

zakup dell inspiron 17 - prosze o pomoc

Postautor: Piotr_S » 17 maja 2016, 22:16

Witam
Jeśli temat w złym miejscu, z góry przepraszam, jestem tutaj po raz pierwszy.
Tak jak temacie zamierzam zakupić Della Inspiron 17 cali

znalazłem coś takiego:

http://allegro.pl/dell-5759-i5-6200-2-8 ... 76722.html

I czy ten laptop posłuży mi do pracy??
Zajmuję się fotografią, czyli dużo obróbki zdjęć, czasami jakieś projekty, itp...

Czy brak karty dedykowanej, to duży problem??

I czy macie jakieś opinie na temat tego Maxim Group.

Oraz jeszcze, czy ktoś się orientuję czy w tym modelu można dołożyć jeden dysk, ale nie kosztem DVD.

Bardzo dziękuję za pomoc
Piotrek


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: zakup dell inspiron 17 - prosze o pomoc

Postautor: piotr_solek » 18 maja 2016, 21:46

Ja bym jednak wybrał zakup prosto ze strony dell. Firma sprzedaje laptopa outlet'owego w cenie nowego. Negocjuj cenę bo są teraz promocje.

Jest tańsza opcja bezpośrednio od firmy z kartą dedykowaną. Te zintegrowane są wystarczająco wydajne.
Co do dysku to nie da się.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.
JS
JSUR2
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2018, 11:34

Re: zakup dell inspiron 17 - prosze o pomoc

Postautor: JSUR2 » 09 cze 2018, 11:42

Maxim Group to kompetna porazka. Maja zludne opinie na allegro, na ktore i ja dalam sie nabrac.
Kupilam Dell XPS13 i juz po miesoacu byl w serwisie Dell (zgodnie z ich sugestia bo przy reklamacji umyli rece i odeslali do Dell).
W Dell serwisie byl 2 razy i wciaz usterka wracala wiec stracilam cierpliwosc i zazadalam zwrotu pieniedzy. I tu zaczely sie schody bo nagle Maxim zorientowal sie ze ma LEPSZY serwis niz Dell i zazadal przeslania laptopa do nich do naprawy. 2 tygodnje pozniej zadnej i formacji od nich ani laptopa!!!
Na allegro na czas niestety nie wysyawilam odpowiedniego komentarza ale nie omieszkam zamiescic w internecie w innych miejscach informacji, ktora byc moze uchroni innych kupujacych przed totalna porazka!!
Na ceneo zablokowali oferte, a tym samym mozliwosc komentowania!

Lepiej uwazac i poszukac uczciwego dostawcy


Wróć do „Zakup laptopa Dell - forum dyskusyjne”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]