Laptop dla programisty / studenta

Jak i gdzie najlepiej kupić laptopa? Napiszcie - czy korzystaliście z usług sprawdzonego dostawcy? Czy kupowaliście przez stronę internetową lub portal aukcyjny?
Polećcie dobrych sprzedawców i ostrzeżcie przed niesolidnymi.
Hp
Hpaaz
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2017, 13:15

Laptop dla programisty / studenta

Postautor: Hpaaz » 18 sie 2017, 13:35

Witam,
Jestem zainteresowany kupnem laptopa firmy DELL, który będzie służył do celów: naukowych, pisania programów, pracy w różnych środowiskach programistycznych, od czasu do czasu oglądania filmów, surfowania po Internecie. Cena jaką chcę przeznaczyć na laptopa to 2 000 - 4 000 zł. Chciałbym, aby sprzęt sprawnie i płynnie działał, myślałem nad laptopem z dyskiem SSD. Ktoś ma jakąś propozycje? Chciałbym zapytać również, jak wygląda sprawa z serwisem i jakie dodatkowe gwarancje warto wykupic. Niestety przez półtora roku miałem laptopa innej firmy, gdzie ciągle występowały problemy z matrycą, a najbliższy serwis, który znajdował się w Niemczech to był dramat.
Pozdrawiam,


Te
Techcik
Posty: 3
Rejestracja: 22 sie 2017, 18:14
Kontaktowanie:

Re: Laptop dla programisty / studenta

Postautor: Techcik » 22 sie 2017, 18:18

Dell Inspiron 7567 i5-7300HQ/8G/120+1000/Win10 GTX1050
Matryca FULL HD lecz tylko TN, całkiem niezłe wykonanie, dwa dyski SSD oraz HDD, system Windows 10, wydajny procesor 4 rdzeniowy 7 generacji.


Hp
Hpaaz
Posty: 2
Rejestracja: 18 sie 2017, 13:15

Re: Laptop dla programisty / studenta

Postautor: Hpaaz » 23 sie 2017, 19:49

@Techcik
Tak właśnie myślałem nad tym DELL Inspiror 7567 tylko zastanawiam się nad samym dyskiem SSD 256 GB, ponieważ mam dysk zewnętrzny 1TB, co sądzisz o takim zestawieniu?


Wróć do „Zakup laptopa Dell - forum dyskusyjne”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]