Dell Inspiron M501R

Jak i gdzie najlepiej kupić laptopa? Napiszcie - czy korzystaliście z usług sprawdzonego dostawcy? Czy kupowaliście przez stronę internetową lub portal aukcyjny?
Polećcie dobrych sprzedawców i ostrzeżcie przed niesolidnymi.
Ka
Kasia
Posty: 5
Rejestracja: 24 wrz 2010, 15:25

Dell Inspiron M501R

Postautor: Kasia » 24 wrz 2010, 15:44

Witam :D
zastanawiam sie nad kupnem dell inspiron M501R. Czy ktos go ma i jest zadowolony. Czy polecicie coś lepszego. Z laptopami zawsze byłam na bakier :( i ceny po tych sklepach internetowych sa tak różne że nie wiadomo który jest oki. Może ktoś pomóc?


Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: Dell Inspiron M501R

Postautor: DELLMania » 24 wrz 2010, 16:03

Zawsze musisz się zastanowić do czego będziesz używała komputera. Wg tego się dobiera parametry. Im lepiej dobrane parametry tym wyższy poziom zadowolenia z produktu. Zatem zobacz jakie ma parametry i czy Tobie to wystarczy. Jak już to będzie ok to zostaje tylko i wyłącznie wygląd :)


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
Ka
Kasia
Posty: 5
Rejestracja: 24 wrz 2010, 15:25

Re: Dell Inspiron M501R

Postautor: Kasia » 24 wrz 2010, 16:22

oki rozumiem. Potrzebuje do codziennego użytku, filmy, zdjęcia i podstawowe korzystanie z internetu ale jednocześnie myślę o tym że nie kupuję go na chwilę tylko żeby mi troche posłużył. A jak z bateriami czy długo trzymają czy jak się trafi. Słyszałam że sie szbko przegrzewają czy to prawda?? Porównując te dwa poniżej którY Twoim zdaniem jest lepszy. I czym się różnią tak ogolnie:)(dla mnie to czarna magia):)
pozdrawiam:)

http://www.elikatesy.pl/Laptop_Dell_Ins ... _-470.html

http://www.elikatesy.pl/Laptop_Dell_Ins ... _-478.html


Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: Dell Inspiron M501R

Postautor: DELLMania » 27 wrz 2010, 12:23

Wg mnie lepszy będzie ten:
http://www.elikatesy.pl/Laptop_Dell_Ins ... _-478.html

Ma zewnętrzną kartę graficzną co pomoże przy oglądaniu filmów i dużo większy dysk co się przyda do przechowywania filmów. Jak masz zewnętrzną kartę graficzną to system zawsze lepiej działa, szybciej.


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
Ka
Kasia
Posty: 5
Rejestracja: 24 wrz 2010, 15:25

Re: Dell Inspiron M501R

Postautor: Kasia » 27 wrz 2010, 19:16

dzieki za infoplanuję ściągnąć z USA myslę że nie bedzie problemu.
Pozdrawiam:)


Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: Dell Inspiron M501R

Postautor: DELLMania » 28 wrz 2010, 09:26

Jak ściągasz ze stanów to dowiedz się czy gwarancja obejmuje europę. Jeśli nie to jak się notebook popsuje to będziesz musiała go wysyłać do stanów czego oczywiście nie życzę.


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
Ka
Kasia
Posty: 5
Rejestracja: 24 wrz 2010, 15:25

Re: Dell Inspiron M501R

Postautor: Kasia » 28 wrz 2010, 10:38

tak tak mam tego świadomość;)
ale jak sobie pomyslę to tyle rzeczy miałam i była gwarancja np tel jak się psuły to było po gwarancji. Mam nadzieję że taki felerny laptop nie będzie dell wydaje mi sie porzadna firmą żeby od razu sie psuł. Cenowo jest taniej tam. Mam nadzieję że będzie wszystko oki a może uda sie tak kupić żeby była ta gwarancja. Bedę pisać bo podoba mi sie ten klub dużo można się dowiedzieć tylko mało o Dell Inspiron M501R a ten mi sie bardziej z wyglądu podoba.
pozdrawiam:)


Ka
Kasia
Posty: 5
Rejestracja: 24 wrz 2010, 15:25

Re: Dell Inspiron M501R

Postautor: Kasia » 28 wrz 2010, 10:43

tam wcześniej nie pisałam rozważam jeszcze dell 15R
http://allegro.pl/nowosc-dell-inspiron- ... 77538.html


Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: Dell Inspiron M501R

Postautor: DELLMania » 28 wrz 2010, 11:40

Ten ostatni ma bardzo mocny procesor ale znów brak zewnętrznej grafiki. Zatem laptop nie do wszystkiego. Podstawowe funkcje jak internet, word, excell i filmy jak najbardziej tak - jeśli chodzi o gry to już nie bardzo. Ale ogólnie model fajny :)


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.

Wróć do „Zakup laptopa Dell - forum dyskusyjne”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika