Dell do diagnostyki samochodowej

Jak i gdzie najlepiej kupić laptopa? Napiszcie - czy korzystaliście z usług sprawdzonego dostawcy? Czy kupowaliście przez stronę internetową lub portal aukcyjny?
Polećcie dobrych sprzedawców i ostrzeżcie przed niesolidnymi.
ma
mati8
Posty: 2
Rejestracja: 29 sty 2014, 21:51

Dell do diagnostyki samochodowej

Postautor: mati8 » 29 sty 2014, 22:33

Witam,

Poszukuję laptopa, którego będę używał na codzień w warsztacie samochodowym jako sprzęt diagnostyczny, co mi polecicie? Żeby było łatwiej podam może kilka wytycznych jakie powinien spełniać mój sprzęt. Po pierwsze powinien być wytrzymały, po drugie poręczny (matryca 11.1"-15.6") po trzecie bateria tzymać minimum 2 godziny. Z tego co się zorientowałem, żeby programy których będę używał w miarę sprawnie i szybko działały to laptop powinien mieć minimum 6GB RAM'u (ja bym dla bezpieczeństwa chciał 8GB do tego DDR3) i minimum dwurdzeniowy procesor 2GHz na rdzeń, 2-3M cache. Żeby jeszcze bardziej usprawnić pracę a przede wszystkim ją przyspieszyć planuję postawić system na dysku SSD a w miejsce napędu optycznego zamontować w specjalnej kieszeni zwykły dysk magnetyczny o pojemności 1TB (dysk na dane). Po wstępnych poszukiwaniach mam na oku następujące modele E4300 E6400 E6500 M4400 oczywiście nie trzymam się kurczowo ich i czeam na Wasze propozycje ;)

P.S. Szukam raczej używanego sprzętu ponieważ w warsztacie i tak się zaraz porysuje a i starsze modele łatwiej i taniej modernizować (czytać sterydować ;) )

Pozdrawiam,
mati8


Wróć do „Zakup laptopa Dell - forum dyskusyjne”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]