DELL DLA DZIEWCZYNY

Jak i gdzie najlepiej kupić laptopa? Napiszcie - czy korzystaliście z usług sprawdzonego dostawcy? Czy kupowaliście przez stronę internetową lub portal aukcyjny?
Polećcie dobrych sprzedawców i ostrzeżcie przed niesolidnymi.
dz
dzann
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2010, 13:51

DELL DLA DZIEWCZYNY

Postautor: dzann » 24 paź 2010, 14:04

Cześć,

Chciałem prosić o radę jaki model laptopa dell wybrać dla dziewczyny.

Do przeznaczenia: do 2000zł
karta graficzna niezintegrowana, długa żywotność baterii, wi-fi, kamerka internetowa (ale to już chyba standard)
Cel: oglądanie filmów, prace biurowe, gry: GTA IV musi śmigać ;)

Pozdrawiam i proszę o szybką podpowiedź.


Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: DELL DLA DZIEWCZYNY

Postautor: DELLMania » 25 paź 2010, 10:23

To zależy jaki ma być, czy mały czy duży. Ja zawsze polecam dziewczynom XPS 1340 lub wyżej. Mały, lekki, wydajny i w super kolorach (moja ma różowego). Ale nie wiem czy się zmieścisz do 2 tys zł.


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
dz
dzann
Posty: 2
Rejestracja: 24 paź 2010, 13:51

Re: DELL DLA DZIEWCZYNY

Postautor: dzann » 25 paź 2010, 20:38

Przekątna 15,6"

Myślałem, że najlepiej by było znaleźć niwego Della o dobrych parametrach, rocznik 2009 z gwarancją w dobrej cenie ale gdzie?

Czy orientujecie się czy karty graficzne zintegrowane typu Ati radeon HD 4200 lub 5400 i wyższe modele dobrze służą do odtwarzania gier?

GTAIV ma duże wymagania sprzętowe ze względu na to, iż była konwertowana z konsoli dlatego jest dla mnie wyznacznikiem jakości sprzętu. Z drugiej strony gra wyszła już jakies 2 lata temu więc laptop kupiony w tym roku za ok 2000 zł powinien sobie spokojnie z nią radzić. Chciałem tylko prosić o parametry jakie powinien mieć notebook Della. Przede wszystkim jaką powinien mieć kartę graficzną.

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.


Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: DELL DLA DZIEWCZYNY

Postautor: DELLMania » 26 paź 2010, 16:14

Osobiście preferuje karty GeForce. ATI jakoś mi nie pasują a i w grach się wg mnie gorzej sprawdzają. Jeśli gra ma duże wymagania to szukaj sprzętu na procesorze minimum i5 do tego 4 GB RAM oraz GeForce. Na pewno będzie śmigać.


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
Or
OryginalneBaterie
Dellmania User
Posty: 75
Rejestracja: 19 mar 2010, 07:37

Re: DELL DLA DZIEWCZYNY

Postautor: OryginalneBaterie » 08 gru 2010, 17:51

Do 2 tyś zł z niezintegrowaną karta może byc problem.. Ale jeżeli już to wydaje mi się,że dobrym modelem będzie XPS 1340. A co do grafiki to skłaniam się bardziej ku ATI.


Oryginalne baterie do komputerów przenośnych - www.oryginalnebaterie.com

Wróć do „Zakup laptopa Dell - forum dyskusyjne”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]