Recovery a aktualizacja do Win10

Instalacja Windows 10 na sprzęcie Dell, problemy z Windows 10, pytania odnośnie systemu Windows 10, Windows 10 Dell
Ti
Ti17
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2015, 20:15

Recovery a aktualizacja do Win10

Postautor: Ti17 » 13 lip 2015, 20:19

Z tego co słyszałem każdy posiadacz win 7 lub wyżej dostanie darmową aktualizację do win10, czy jeśli wykorzystam ją na moim laptopie to czy stracę partycję recovery?


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Recovery a aktualizacja do Win10

Postautor: piotr_solek » 01 wrz 2015, 23:09

Ti17 pisze:Z tego co słyszałem każdy posiadacz win 7 lub wyżej dostanie darmową aktualizację do win10, czy jeśli wykorzystam ją na moim laptopie to czy stracę partycję recovery?


Nie ale sugeruje wykorzystać ją do zrobienia sobie takiego "recovery" na innym nośniku np usb. Poza tym należy się upewnić czy na stronie dell jest wsparcie (sterowniki) dla twojego modelu.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.
ni
nikka
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2015, 02:07

Re: Recovery a aktualizacja do Win10

Postautor: nikka » 15 wrz 2015, 02:11

Odinstalowałam win 10 i teraz nie mam połączenia z internetem, wyskakuje problem z kartą sieciową ale w menadżerze urządzeń jest wszystko ok. Partycji recovery też nie mogę uruchomić. Ktoś ma jakiś pomysł?


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Recovery a aktualizacja do Win10

Postautor: piotr_solek » 15 wrz 2015, 11:43

nikka pisze:Odinstalowałam win 10 i teraz nie mam połączenia z internetem, wyskakuje problem z kartą sieciową ale w menadżerze urządzeń jest wszystko ok. Partycji recovery też nie mogę uruchomić. Ktoś ma jakiś pomysł?


Zainstaluj program dell recovery and backup. Jak jest problem z kartą to można uruchomić rozwiązywanie problemów z poziomu Windows. Jeśli jest to poważniejszy problem to trzeba pobrać sterowniki i zainstalować. Oczywiście dobrze mieć takie "rzeczy" pod ręką przed wystąpieniem problemu..


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.
Se
Sebax85
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2017, 21:47

Re: Recovery a aktualizacja do Win10

Postautor: Sebax85 » 13 sty 2017, 22:15

Witam uaktualnilem Windows 8 na 10 i chciałem przywrócić system i wyskakuje błąd ze system napotkał problem i nie da sie dokończyć instalacji.


Wróć do „Laptopy Dell i Windows 10”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]