Laptop ma problem z drukarkami

Instalacja Windows 10 na sprzęcie Dell, problemy z Windows 10, pytania odnośnie systemu Windows 10, Windows 10 Dell
Ko
Kowal155
Posty: 3
Rejestracja: 08 mar 2019, 10:35

Laptop ma problem z drukarkami

Postautor: Kowal155 » 08 mar 2019, 11:04

Witam. Piszę ten temat ze względu, że nie wiem już co robić. Mam laptopa Dell Vostro 15 3000 series , jest na nim MS office 2013 i podłączona drukarka HP. Problem polega na tym, że chcąc wydrukować jakikolwiek dokument po prostu nie włącza się w kolejkę. Pojawia się pasek ładowania na dole po czym znika i da się zauważyć informację "GOTOWYCH 0 plików". Próbowałem podłączyć laptopa do innych drukarek i był ten sam błąd. Dodam, że po paru dziesięciu razach w końcu plik się wydrukuje. Sterowniki do drukarki są robione z płyty a także za pomocą Windows Update. Inne laptopy np. Dell Latitude E6430 reaguje od razu i od razu drukuje pliki. Wspomnę też, że chcąc wydrukować coś z innego programu niż MS office 2013 jest to samo.

P.S jeżeli dodałem post nie w tym temacie poproszę o dodanie do odpowiedniego i przepraszam z góry :)


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Laptop ma problem z drukarkami

Postautor: piotr_solek » 10 mar 2019, 09:41

Przecież to nie zależy od laptopa, tylko od zainstalowanego oprogramowania i ewentualnych ustawień systemu. Odinstaluj pakiet HP i przeprowadź całą procedurę instalacji (poprzedzając restartem) od początku. Upewnij się, że masz włączoną usługę windows odpowiedzialną za drukowanie (print spooler).


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.
Ko
Kowal155
Posty: 3
Rejestracja: 08 mar 2019, 10:35

Re: Laptop ma problem z drukarkami

Postautor: Kowal155 » 11 mar 2019, 23:38

Niestety to nie pomogło


Ko
Kowal155
Posty: 3
Rejestracja: 08 mar 2019, 10:35

Re: Laptop ma problem z drukarkami

Postautor: Kowal155 » 13 mar 2019, 10:16

Dodam, że do firmy dostałem drugi taki sam model laptopa i na nim również jest coś nie tak i wydrukować można coś za "n" razem.


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Laptop ma problem z drukarkami

Postautor: piotr_solek » 14 mar 2019, 20:37

W twoich postach brakuje kluczowych informacji. I nie jest to seria laptopa, czy wersja "ofisa". Oprogramowanie. System. Model drukarki i wersja zainstalowanych sterowników. Sposób połączenia...kabel,złącze (USB 2.0, USB 3.0).
Sterowniki należy pobrać ze strony producenta. Automatyczne aktualizacje windows, przynoszą czasami więcej szkód niż korzyści.
Jeśli "to" nie przynosi spodziewanych rezultatów, trzeba oddać laptop w ręce zorientowanej osoby (informatyk z firmy), która może fizycznie sprawdzić urządzeniem i przeprowadzić, krótki test pod kątem oprogramowania.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Laptopy Dell i Windows 10”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]