Dell 7577 - Brak dźwięku w laptopie

Instalacja Windows 10 na sprzęcie Dell, problemy z Windows 10, pytania odnośnie systemu Windows 10, Windows 10 Dell
sv
sven22
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2017, 09:34

Dell 7577 - Brak dźwięku w laptopie

Postautor: sven22 » 23 lis 2017, 10:01

Witam,

Przy podłączeniu słuchawek bluetooth (JBL E25BT) oraz połączeniu się na serwer team speak automatycznie wyłącza mi się dźwięk w laptopie (w grach, przeglądarce itp.).
Przy wyłączonym programie wszystko działa jak należy (Słuchawki i głośniki działają).
Na glosnikach mogę rozmawiać jednocześnie przez team speaka i słyszę wszystkie dźwięki.
Problem pojawia się tylko w przypadku słuchawek.

W team speaku gdy kliknę "odtwórz dźwięk testowy" i mam włączony np, filmik na youtube to mi automatycznie znika dźwięk. Jak odznaczę "odtwórz dźwięk testowy" to dźwięk się od razu pojawia...
Tryb odtwarzania i urządzenie odtwarzania też zmieniałem (dodampodglądowy screen, żebyście wiedzieli o co mniej więcej chodzi).

Kolejna zależność.
Gdy leci film na youtubie (normalnie, w jakości HD, bez żadnych lagów) i klikam "połącz z serwerem" na team speaku, to filmik na youtubie automatycznie zatrzymuje się i zaczyna się buforować. Po chwili jest komunikat "jeśli odtwarzanie się zaraz nie zacznie spróbuj ponownie uruchomić urządzenie". Wychodzę z serwera na team speaku i wszystko wraca do normy, filmik śmiga w HD.

Rzeczy, które robiłem:
Aktualizowalem oprogramowanie przez driver booster
diagnostyka eSPA i PSA też nic nie wykazała
Uruchamiałem ts3 jako administrator
Zmieniłam zgodność programu
Grzebałem w opcjach team speak i w panelu sterowania.
Wszystko na nic.

Może macie jakieś pomysły?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Wróć do „Laptopy Dell i Windows 10”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]