E4200 12.1", 5GB RAM, 128GB SSD, Win 7 Pro (eng) + stacja

Jeśli chcesz sprzedać swojego Della lub zamienić na innego, napisz o tym tutaj. Ogłoszenia o sprzedaży nowych i używanych notebooków, komputerów i podzespołów.
le
leodrums
Posty: 2
Rejestracja: 23 gru 2015, 14:42

E4200 12.1", 5GB RAM, 128GB SSD, Win 7 Pro (eng) + stacja

Postautor: leodrums » 23 gru 2015, 14:51

Latitude E4200 12.1", 5GB RAM, Core DUO, 128GB SSD, Win 7 Pro (ENG) + stacja dokująca z DVD RW

Jak w tytule - kapitalny netbook w bardzo mocnej konfiguracji, lekki i szybki. Pełna specyfikacja oraz świetne opinie do znalezienia na internecie. Zakupiony w Anglii jakieś półtora roku temu, nigdy nie sprawił problemu. Zwykłe ślady używania, choć dogłębna inspekcja w celu zredagowania tej oferty, ujawniła mikropęknięcie na bocznym panelu klapy matrycy. Najwidoczniej takiego już kupiłem, ale nigdy nie miało ono żadnego wpływu na użytkowanie. Windows 7 Pro (64-bity) w wersji angielskiej, odpala się w mig co jest zasługą pewnie 5GB pamięci. Bateria trzyma ok 2,5 godziny przy normalnym użytkowaniu bo nie ustawiałem żadnych trybów oszczędzania energii. Pod baterią licencja Windowsa oraz slot na kartę SIM, ale nigdy go nie użyłem bo nie miałem pojęcia o jego istnieniu ;)

Cena jaka mnie interesuje to 750zł ale rozważę też inne propozycje, bo chcę się go pozbyć.
Jeśli pominąłem jakieś istotne informacje, proszę o zapytania PW lub telefoniczne: 506253099
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


le
leodrums
Posty: 2
Rejestracja: 23 gru 2015, 14:42

Re: E4200 12.1", 5GB RAM, 128GB SSD, Win 7 Pro (eng) + stacj

Postautor: leodrums » 29 gru 2015, 19:10

Możliwość obejrzenia / odbioru w Warszawie.


Wróć do „Sprzedam Laptopa, Sprzedam Serwer, Sprzedam Dell”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]