DELL Inspiron M5110 - sprzedam

Jeśli chcesz sprzedać swojego Della lub zamienić na innego, napisz o tym tutaj. Ogłoszenia o sprzedaży nowych i używanych notebooków, komputerów i podzespołów.
fe
ferguson42
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2012, 15:33

DELL Inspiron M5110 - sprzedam

Postautor: ferguson42 » 27 paź 2012, 10:53

Sprzedam

Laptop używany, kupiony w sklepie w styczniu 2012 - posiada jeszcze gwarancję.
Sprzedaję z powodów osobistych, choć trudno się rozstać to tak zadecydowały inne czynniki.

Na klapie matrycy i na ramce oraz między klawiszami jest jeszcze folia ochronna. Bateria trzyma ponad 2h czasem pokazuje więcej - wszystko zależy co się na nim robi. Używany jest przede wszystkim do surfowania po sieci oraz pisania prac. Gry to typu puzzle. Czasem jakiś film.

Kolor coś koło czarnego :)

więcej inf. na e-mail lub pw lub gg 2873883

Dell Inspiron M5110 zbudowany jest na podzespołach AMD. Wykorzystuje czterordzeniowy procesor AMD A8 3500M o prędkości 1,5 GHz. Dzięki technologii Turbo Core jego prędkość może wzrosnąć automatycznie do 2,4 GHz. Podobne rozwiązanie zastosowano w procesorach Intela SandyBridge - technologia TurboBoost. AMD A8 3500M to jednostka APU (ang. Accelerated Processing Unit) czyli połączenie procesora, układu graficznego i kontrolera pamięci. W tym wypadku jest to jak wcześniej wspominaliśmy czterordzeniowy procesor, układ graficzny Radeon HD 6620G i kontroler pamięci DDR3.Bądź sprawny, dzięki wędrowaniu i chodzeniu. Dzięki krokomierzowi dowiesz się, ile kroków zrobiłeś, jaką odległość pokonałeś oraz np. jaką trasę przemierzyłeś podczas ostatnich zakupów. Nowoczesny krokomierz posiada duży, czytelny wyświetlacz, zegar 24-godzinny, stoper, licznik kroków i miernik dystansu oraz wskaźnik spalania kalorii.

Oprócz układu graficznego Radeon HD 6620G zintegrowanego w procesorze, Dell Inspiron M5110 wykorzystuje także zewnętrzną kartę graficzną. Jest to model Radeon HD 6470M. Oba układy posiadają wsparcie dla biblioteki DX 11 i Shader 5.0. Co istotne, dzięki technologii CrossFire są one połączone ze sobą w efekcie dając układ graficzny Radeon HD 6640 G2. Takie oznaczenie nie upraszcza życia przeciętnemu użytkownikowi, szczególnie że takich połączeń różnych układów graficznych z zintegrowanym układem w procesorze AMD będzie coraz więcej. Ale liczy się efekt końcowy, a ten jest jak najbardziej pozytywny, bo taki tandem idealnie spisuje się w zastosowaniach multimedialnych.

Dell Inspiron M5110 zaskakuje całkiem dobrym wyposażeniem. Oprócz dwóch interfejsów bezprzewodowych (Bluetooth 3.0 i Wi-Fi "n") do dyspozycji mamy dwa gniazda USB 2.0 w tym jedno dzielone z interfejsem eSATA, gniazdo VGA, HDMI i USB 3.0.

Dell Inspiron M5110 oferuje spore możliwości i dobrą wydajność. Sprawdzi się w roli komputera do pracy jak i multimedialnej maszyny. Po podłączeniu do telewizora będzie umożliwiał oglądanie filmów w FullHD

Obrazek

Obrazek


Wróć do „Sprzedam Laptopa, Sprzedam Serwer, Sprzedam Dell”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]