Pierwszych 100 osób dostanie CRMa za darmo.

Tutaj zarejestrowani użytkownicy mogą umieszczać swoje reklamy.
Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 674
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Pierwszych 100 osób dostanie CRMa za darmo.

Postautor: DELLMania » 13 gru 2010, 21:18

Zarządzanie relacjami z klientami lub System relacji z klientami, CRM (ang. Customer Relationship Management) to zestaw narzędzi i procedur istotnych w zarządzaniu kontaktami z klientami.

CRM należy traktować nie tylko jako narzędzie, ale jako część strategii i filozofii biznesu, gdzie stały kontakt i zadowolenie klienta jest kluczową wartością.

Aby ułatwić Państwu pracę z klientami, zaprojektowaliśmy prosty w użyciu, intuicyjny system Belisama CRM. System w wersji podstawowej czyli:

* Lista klientów
* Historia kontaktów z klientami
* Lista pracowników naszych klientów

Jest całkowicie za darmo. Nasz darmowy CRM sprawi, że relacje z Państwa klientami będą poukładane i odnalezienie jakichkolwiek informacji nie przysporzy Państwu więcej problemów.

Aby pobrać nasz darmowy CRM wystarczy kliknąć w przycisk „POBIERZ”, pobrać i zainstalować system CRM. Po instalacji nasz CRM poprosi o rejestrację i o podanie klucza wygenerowanego podczas rejestracji. Wystarczy 5 minut aby móc zacząć korzystać z darmowego systemu CRM.

System będzie cały czas rozwijany. W planach są kolejne moduły: Rejestracja czasu pracy, Kalendarz połączony z systemem outlook, Korespondencja seryjna, Mailing, Zarządzanie urlopami, Zarządzanie projektami, Raporty, Oferty, Marketing i wiele innych. System będzie całkowicie uniwersalny do każdej branży. Dzięki słownikom będzie można zmienić nazewnictwo każdej kolumny oraz funkcji. Oprócz klientów biznesowych będzie możliwość obsługi klienta indywidualnego (funkcja przydatna np w salonach fryzjerskich). Niebawem kolejne zrzuty ekranowe w dziale Galeria. Już teraz zapraszamy.

UWAGA: System będzie gotowy do pracy w styczniu 2011. Już teraz zapraszamy. Wszystkie zarejestrowane osoby zostaną poinformowane mailowo o premierze naszego darmowego systemu CRM. Pierwsze 100 zarejestrowane osoby otrzymają wszystkie moduły oferowane przez nas gratis.

Szczegóły: http://www.darmowycrm.com
http://www.belisamacrm.com


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.

Wróć do „Reklama na forum Klubu Dell - DellMania”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]