DEll Precision M4400 i 3 monitor

Problemy związane z: Laptop Dell Precision
Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

DEll Precision M4400 i 3 monitor

Postautor: DELLMania » 08 paź 2009, 16:12

Mam Precisiona M4400 z kartą Nvidia Quadro FX1700M. Podłączony mam do tego zewnętrzny monitor. Próbuje podłączyć jeszcze jeden monitor - aby mieć 3 i niestety nie działa. Pokazuje że mogę działać tylko na dwóch monitorach. Macie jakieś doświadczenia z tym? Da się to jakoś obejść?
Mam Windowsa 7, najnowsze sterowniki ze strony Nvidii i nic. Może jest jakieś oprogramowanie do tego typu połączeń. Sam windows i sterowniki karty może tego nie obsługują. ????


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: DEll Precision M4400 i 3 monitor

Postautor: DELLMania » 05 maja 2010, 22:33

Niestety ta karta graficzna obsługuje tylko dwa monitory. Zatem nawet mając możliwość podłączenia trzech, wyświetli obraz tylko na dwóch - tak dla informacji dla zainteresowanych :)


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
mi
mike2060
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2010, 11:37

Re: DEll Precision M4400 i 3 monitor

Postautor: mike2060 » 01 sie 2010, 11:50

ok, jeżeli ta karta obsługuje tylko 2 monitory to czy będzie działać w konfiguracji: 2 monitory LCD + Laptop, z tym że obraz będzie jedynie wyświetlany na monitorach LCD?? To będą przecież 2 ekrany.

Problem jest też z podłączeniem tych 2 monitorów... Osobiście mam Samsunga R780 z jednym łączem d-sub i też szukam możliwości podpięcia 2 LCD. Znalazłem rozdzielacz d-sub (VGA) ale wydaje mi się, że też nie rozwiąże sprawy.

Co do sterowników: na R780 mam Win7 i przy 1 LCD jest opcja sklonowania obrazu na 2 ekrany lub poszerzenie pulpitu.

Jeśli wie ktoś jak połączyć te 2 LCD do jednego łącza d-sub (VGA) to byłbym wdzięczny za pomoc.


Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: DEll Precision M4400 i 3 monitor

Postautor: DELLMania » 04 sie 2010, 12:35

Będzie działała na 2 monitory LCD bez monitora na laptopie - będzie czarny ekran. Forum dotyczy sprzętu marki Dell i niestety w kwestii Samsunga nic nie doradzimy. W opisywanym przypadku jest wykorzystywana stacja dokująca która posiada 2 wejścia DVI + VGA. Zatem nie ma problemu z podłączeniem większej liczby monitorów. Do jednego gniazda VGA możesz podłączyć dwa monitory przy pomocy tego rozdzielacza, ale na obydwu będziesz miał ten sam obraz.


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.

Wróć do „Laptopy Dell Precision”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]