Monitor Dell S2719DC - błąd zasilania?

Każdy z nas przeżył choć raz spotkanie z serwisem producenta sprzętu. Jakie są Wasze doświadczenia w relacjach z serwisem Dell?
Macie swoje opinie o serwisach laptopów, komputerów, serwerów Dell - piszcie. Jeśli nie wiecie czego możecie się spodziewać po serwisie lub jakie są procedury serwisowe - pytajcie.
Ja
JaDell
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2023, 08:58

Monitor Dell S2719DC - błąd zasilania?

Postautor: JaDell » 27 sty 2023, 09:05

Cześć,
Od paru dni mój monitor nie wstaje. Na ekranie pojawia się komunikat sugerujący, że jest problem z zasilaniem. nie da się wejść do menu, podłączenie ekranu przez USB-C, czy HDMI nie zmienia sytuacji. W załączniku przesyłam to co widzę na ekranie.
Nie mam już gwarancji, a na infolinii Della dowiedziałem się, że nie ma czegoś takiego jak autoryzowane serwisy monitorów Dell :-(.
W międzyczasie kupiłem drugi oryginalny zasilacz. Dalej nic.
Czy w Poznaniu lub okolicach są jakieś serwisy, w których mógłbym podjąć próbę naprawy tego monitora? Pytam o poznań, ponieważ nie mam już oryginalnego kartonu i kurier raczej nie wchodzi w grę. (Oczywiście jeżeli okaże się, że gra jest warta świeczki to mogę podjechać do lubuskiego, dolnośląskiego, zachodniopomorskiego)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Monitor Dell S2719DC - błąd zasilania?

Postautor: piotr_solek » 29 sty 2023, 17:21

Ja bym jeszcze spróbował twardego 'resetu'. Przycisk 'power on' po wyłączeniu z zasilania. Trzymając przycisk ponownie podłączasz. Już nie pamiętam, czy kontrolka ma migać, czy wystarczy 30sek. Nic nie kosztuje spróbować.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Forum serwisowe - Serwis Dell i nie tylko”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]