karta siciowa wifi lan latiude e4310 e6410

Wszystkie sprawy związane z Windows 7 - Forum Windows 7.
LE
LEON77
Posty: 1
Rejestracja: 12 sty 2022, 12:39

karta siciowa wifi lan latiude e4310 e6410

Postautor: LEON77 » 12 sty 2022, 15:45

Witam, posiadam dwa polisigowe laptopy dell w calkeim niezlym jeszcze stanie- po reinstalalcji Windows 7 sp1 - nie jestem w stanie zainstalowac sterownikow karty sieciowej (wifi i Lan) jeden z nich to
Latitude E4310
Drukuj
Kod Service Tag
DFTN2M1

Drugi zas Latitude E6410 Kod Service Tag: 92RRWN1,
oczywiscie maja juz swoje lata ale czy jest mozliwe zeby dell zablokowal mozliwosci odswieżania tych modeli?
W zeszłym roku rozsypaly sie w nich dyski twarde, reinstalacja windows 7 bez aktywacji na razie - sam windows nie chce pobierac aktualizacji, moze tez juz nie ma wsparcia. Dwa lata temu mailem tez awarie ale udało mi sie wszystko zainstalowac, mozge uruchomic w nich pulpit zdalny wykorzystujac dodatkowa kart sieciowa - netis na usb, to zadzialalo. probowałem juz wszystkich sterownikow podanych na stronach dell, zaden nie zadziaal czesc pisze o niezgodnosci systemu( windows 7 64 bit sp1 zaciagniety recznie) .
ktos ma jakis pomysl?


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: karta siciowa wifi lan latiude e4310 e6410

Postautor: piotr_solek » 13 lut 2022, 14:09

Ściągnąć najnowsza dostępną kompilację Win7 i zainstalować tylko potrzebne sterowniki. Być moze, bez aktywacji windows update nie działa. Nie wiem, nie sprawdzałem. Być może tez cześć wyszukiwanych sterowników była pod 32bit wersję. Wątpię by coś blokowali, choć same sterowniki zapewne w archiwalnej kategorii. Jeden z lepszych modeli z czasów kiedy byly nowością. Klasyk.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Laptopy Dell i Windows 7”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]