DELL E5430

Wszystkie sprawy związane z Windows 7 - Forum Windows 7.
AR
ART1979
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2021, 23:00

DELL E5430

Postautor: ART1979 » 15 kwie 2021, 23:18

Witam, jestem nowy, i mam problem nie mogę zainstalować sterownika w dell e5430. mój problem polega , na jednym urządzeniu USB\UNKNOWN w Kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej
System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)
system windows odnalazl oprogramowanie sterownika dla tego urządzenia,ale napotkał błąd podczas próby zainstalowania go, I WYKRZYKNIK JAK SIĘ ŚWIECI TAK SIĘ ŚWIECI.
Próbowałem już wszystkiego opcje z zasilaniem, z szybkim rozruchem ,aktualizacją sterowników, odinstalowaniem i nic, może tutaj ktoś mi pomoże. system czysty windows 7 ulti 64 , wszystkie aktualizacje z upade są zainstalowane.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Ct
Cthulhu
Posty: 4
Rejestracja: 16 wrz 2020, 18:41
Lokalizacja: Kórnik

Re: DELL E5430

Postautor: Cthulhu » 14 maja 2021, 11:28

Bry, po pierwsze spróbowałbym zidentyfikować urządzenie po hardware id - w okienku, które wyświetliłeś zakładka "Szczegóły", Właściwość: "Identyfikatory sprzętu" - wziąć najdłuższy identyfikator i przeszukać w Googlach co to jest. Może znajdą się lepsze sterowniki, niekoniecznie od Della.
Z osobistych doświadczeń kod 43 może oznaczać awaryjny sprzęt, ale także źle napisany sterownik, który się co jakiś czas wykrzacza. Tu - raczej ta pierwsza opcja...
Może być tak, że inne urządzenie, które jest "wyżej w łańcuchu dowodzenia" powoduje błąd uniemożliwiający prawidłową identyfikację tego sprzętu (u mnie kontroler hosta SD psuł identyfikację włożonej do czytnika karty).

Cthulhu


Asus Eee MT101T->Kruger&Matz EDGE1084LTE->DELL Venue 8 Pro 5855

Wróć do „Laptopy Dell i Windows 7”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]