Awaryjny Windows dołączany do laptopów DELL?

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
gr
greg
Posty: 2
Rejestracja: 11 lut 2021, 14:18

Awaryjny Windows dołączany do laptopów DELL?

Postautor: greg » 14 lut 2021, 21:05

Witam Was.

Czy prawdą jest, że bardzo często się zdarza, że Windows, który jest dołączany do laptopów DELL jest bardzo często awaryjny i jedynym sposobem jeżeli ktoś chce, by jego sprzęt działał bez "niespodzianek" jest pobranie Windowsa ze strony Microsoftu?
Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?
Pytam, bo jestem 2,5 miesiąca temu kupiłem nowego, nietaniego DELLa, z którym mam duże problemy.


Ma
Max
Dellmania User
Posty: 64
Rejestracja: 22 sty 2014, 15:32

Re: Awaryjny Windows dołączany do laptopów DELL?

Postautor: Max » 18 lut 2021, 17:46

Witam
1. Ktos cie naciaga....na koszty ....
2. czasami masz system na dysku jako kopie i jak masz klucz to zawsze możesz pobrać surową instalacje/obraz systemu Windows ze strony Microsoft. jak sformatujesz zawrtość (system Windows) z dysku to zawsze mozesz zainstalować system na nowo.


To są jakies bzdury, a awaryjnosć wynika czesto z winy użytkowników ,którzy nie czytają komunikatów np. przy usuwaniu aplikacji i usuwają czesto, gesto pliki systemowe biblioteki *.dll. Masz na laptopach kopie windows w postacji obrazu i zawsze mozna przywrócić system. Jezli laptop jest sprawny elektronicznie 100% i system jest oryginalny oraz prawidłowo zainstalowane sterowniki DEll zgodnie z pewną procedurą instancji to taki laptop z Windowsem będzie długo działał.

Jak masz jakies problemy z laptopem Dell i z system "WIN" to załóż temat na forum elektroda dokładnie opisz co się dzieje) lub pisz do mnie na GG 46960430.


gr
greg
Posty: 2
Rejestracja: 11 lut 2021, 14:18

Re: Awaryjny Windows dołączany do laptopów DELL?

Postautor: greg » 19 lut 2021, 22:08

Max, może faktycznie nie do końca precyzyjnie się wysłowiłem.
Oczywiście w moim laptopie jest instalka windowsa na ukrytej patrycji.
Mnie chodziło oczywiście o zainstalowanie czystego Windowsa ze strony Microsoftu bazując oczywiście na kluczu zapisanym w BIOSie w sytuacji, w której miałem jednak podejrzenie, że Windows, na którym się stawiałem właśnie z partycji może być uszkodzony, a nie kupowaniu go od Microsoftu.
Ale i tak odezwę się do Ciebie na GG i będę Cię prosił o pomoc.


Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]