ERROR/BLUEscreen 9360 7KZS7H2

Problemy związane z: Laptop Dell XPS
r7
r73zuk
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2020, 21:43

ERROR/BLUEscreen 9360 7KZS7H2

Postautor: r73zuk » 20 lut 2020, 22:03

Witam. Mam problem z dopiero co zakupionym kompem. Jest to XPS13 9360, na którym zainstalowany jest Windows 10 Home i wg mnie problem jest właśnie z Windowsem. Dodam, że laptop został odkupiony od pierwszego właściciela w USA. Nie posiada żadnych śladów, które świadczyłyby o jakimś przypadkowym upadku lub tego typu przygodach. Po odkręceniu obudowy stwierdzam, że nigdy nie było w nim nic grzebane. Przy okazji zdjęcia obudowy wymieniłem paste termoprzewodząca. Laptop po wejściu do narzędzia Diagnostycznego ePSA wykonuje wszystkie testy i nie zgłasza żadnych problemów. Mogę mu zapuszczać test za testem przez kilka godzin i wszystko jest OK. Dopiero po włączeniu się Windows i kilku miuntach pracy wywali mi ERROR/blueScreen niezależnie od tego co bym w Windowsie robil to jest kwestia 2-3minut i ERROR. Na ekranie z błędem pisze taka informacja:
"Stop code: BAD_POOL_CALLER"
Czy ktoś wie o co chodzi?
Próbowałem zainstalować Win10PRO z Pena, ale przy próbie instalacji nie jest widoczny dysk.
Dysk to NVMMe KBG40ZNS512G NVM.
Proszę o pomoc.


Wróć do „Laptopy Dell XPS”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika