LAPTOP DELL 17 5755 QUAD A8 8G 1TB WIN10

Instalacja Windows 10 na sprzęcie Dell, problemy z Windows 10, pytania odnośnie systemu Windows 10, Windows 10 Dell
ga
gacek68
Posty: 4
Rejestracja: 22 lis 2019, 17:37

LAPTOP DELL 17 5755 QUAD A8 8G 1TB WIN10

Postautor: gacek68 » 28 gru 2019, 00:52

Witam,
Mój laptop od pewnego czasu bardzo, ale to bardzo zamula. Zamieszczałem już wcześniej posty i po krokach, które ktoś mi polecił okazało się że czeka na mnie bardzo duża aktualizacja, Tak!

Znalazłem co trzeba , robię co chwila Windows Update, szukam błędów, staram się robić to co ludzie piszą w necie i nadal nie chce się pobrać nowa wersja windows 10- mam 1803 i ciągle a chyba robię to po raz setny chcę pobrać wersję 1903, Co mogę zrobić naprawdę szukałem pomocy już wszędzie...

Jest ktoś z wawy co mi pomoże za małe wynagrodzenie...?

Pawel


ga
gacek68
Posty: 4
Rejestracja: 22 lis 2019, 17:37

Re: LAPTOP DELL 17 5755 QUAD A8 8G 1TB WIN10

Postautor: gacek68 » 28 gru 2019, 00:57

Aktualizacja systemu Windows 10 z maja 2019 r. jest w drodze. Ta aktualizacja jest udostępniana zgodnym urządzeniom, ale to urządzenie nie jest do końca na nią gotowe. Gdy urządzenie będzie gotowe, zobaczysz aktualizację dostępną na tej stronie. W tej chwili nie są wymagane żadne działania.


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: LAPTOP DELL 17 5755 QUAD A8 8G 1TB WIN10

Postautor: piotr_solek » 30 gru 2019, 22:15

gacek68 pisze:to urządzenie nie jest do końca na nią gotowe. Gdy urządzenie będzie gotowe, zobaczysz aktualizację dostępną na tej stronie. W tej chwili nie są wymagane żadne działania.


Aktualizacja już dawno dostępna. Mam ją na starym 5-letnim laptopie... Osobiście uważam , że nowe kompilacje powinno się instalować od nowa. Wyklucza się tym różne potencjalne problemy. Możesz sobie utworzyć nośnik instalacyjny i dokonać reinstalacji zgodnie z instrukcją.

Aktualizacja, czasami, może "zespuć" całkiem sprawnie działający komputer...trzeba mieć to na uwadze. Jeśli masz wątpliwości, to nic nie rób. Sprawdź jakie są zmiany względem tej , co masz.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Laptopy Dell i Windows 10”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika