Laptop gamingowy

Jak i gdzie najlepiej kupić laptopa? Napiszcie - czy korzystaliście z usług sprawdzonego dostawcy? Czy kupowaliście przez stronę internetową lub portal aukcyjny?
Polećcie dobrych sprzedawców i ostrzeżcie przed niesolidnymi.
Ne
Neodym
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2018, 09:48

Laptop gamingowy

Postautor: Neodym » 22 sie 2018, 10:10

Po przykrych doświadczeniach z serwisem lenovo, od pewnego czasu noszę się z zamiarem kupna Della.

Jestem tu z polecenia, znajomy ma model bardziej biurowy i bardzo sobie chwali.
Dlatego stąd pytanie, czy uda mi się nabyć sprzęt gamingowy w cenie, powiedzmy, do 4000-4500 zł?
Zależy mi na GTX 1050 Ti 4Gb lub GTX 1060 6Gb
Matryca min. 15,6 (im większa tym lepiej)

Można ew. w jakiś sposób nabyć dodatkową/rozszerzoną gwarancję producenta?


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Laptop gamingowy

Postautor: piotr_solek » 24 sie 2018, 22:20

Wejdź sobie na stronę Dell. Popatrz jakie mają modele z wybranymi kartami graficznymi. Dell outlet też posiada ciekawe wynalazki. Potem to już tylko kwestia znalezienia najlepszej ceny.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.
Ka
Kazikdobry
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:07

Re: Laptop gamingowy

Postautor: Kazikdobry » 23 kwie 2019, 10:16

Niewiem co sądzicie o zestawieniu Della z tymi maszynami ale ostatnio czytałem artykuł na temat "najlepsze laptopy do gier" nie wiem ile prawdy w tym tekście ale dell chyba ma najwięcej zalet.


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Laptop gamingowy

Postautor: piotr_solek » 24 kwie 2019, 19:29

Nigdy bym nie kupił XPS'a do gier. Jak nie odklejające się , wadliwe chipy graficzne, to problem z piszczącymi cewkami itp itd...
Pewnie duże uogólnienie, ale bez możliwości sprawdzenia konkretnego modelu, to będzie loteria.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.
de
dellmajer
Posty: 3
Rejestracja: 14 wrz 2019, 21:38

Re: Laptop gamingowy

Postautor: dellmajer » 14 wrz 2019, 22:55

Delle bardzo sobie chwalę. Używamy ich także w firmie i nie ma co narzekać. Warto zerknąć na porównanie serii vostro i inspiron, dostępną pod adresem https://www.mobiletrends.pl/dell-inspiron-vs-dell-vostro-charakterystyka-i-porownanie-rodzin-laptopow/. Jak ma to być zastosowanie domowe, to inspiron będzie lepszym rozwiązaniem. A ile chcesz przeznaczyć na takiego laptopa?


Wróć do „Zakup laptopa Dell - forum dyskusyjne”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika