Dell XPS 17 szukanie następcy.

Problemy związane z: Laptop Dell XPS
De
Deex
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2018, 15:59

Dell XPS 17 szukanie następcy.

Postautor: Deex » 22 lip 2018, 16:11

Witam jestem szczęsliwym posiadaczem XPS 17. Z racji tego że używam go już pare lat nachodzi mnie chęć wymiany na nowszy model. Laptop przez niencałe 3 lata zachowuje się super zero problemów ( oprócz bateri, trzymałem na kablu co spowodowało, że już nie trzyma ) no i trochę obudowa dostała (spadł) lecz tylko wgniecenia są.
Szukam następcy, czyli też bym potrzebował solidnej 17-stki, wygladem jak czołg, lepszych paramtetrów ( lapek stacjonary,gram w Herosa III ) a tak to dokumenty, internet, filmy, youtube poprostu zwykłe użytkowanie.
Patrze szukam ale jak sa głosniki to 15'6 i na odwrót. Czy może ktoś polecić fajna maszyne ??


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Dell XPS 17 szukanie następcy.

Postautor: piotr_solek » 24 lip 2018, 10:54

Wszystko zależy od budżetu a ceny są do porównania. Osobiście starszy choć sprawdzony model jest lepszy niż te super cieńcie maszyny, które mają marne szanse wytrzymać upadek.

Baterię można dokupić a w zależności od twojej konfiguracji ,mały "upgrade" o ile potrzebny ,można rozważyć.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.
De
Deex
Posty: 2
Rejestracja: 22 lip 2018, 15:59

Re: Dell XPS 17 szukanie następcy.

Postautor: Deex » 25 lip 2018, 14:01

Budżet... No więcej niż 4k nie dam. A tego Della oddam bratu. Fakt wymienię baterię, mogę dokupić RAM do 8 GB ale założyłem już, ze go oddam. Dlatego szukam podobnego sprzętu


Wróć do „Laptopy Dell XPS”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]