Recovery Win8

Wszystkie sprawy związane z Windows 8/8.1 - Forum Windows 8/8.1.
Mc
Mcin10
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2018, 13:37

Recovery Win8

Postautor: Mcin10 » 24 cze 2018, 13:43

Witam

Zrobiłem dysk USB Recovery przy użyciu oprogramowania Backup and Recovery Dell. Podczas startu laptopa uruchomiłem bootowanie z USB wybrałem opcję kompletnego restartu do ustawień fabrycznych i niestety podczas instalacji wyrzuca błąd od dysku próbuje go naprawić ale bez skutecznie i podczas tworzenia partycji systemowej przerywa instalację. Zainstalowany wcześniej windows nie działa i nie da się odzyskać systemu z USB. Jakieś sugestię co można zrobić żeby odzyskać system?


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Recovery Win8

Postautor: piotr_solek » 29 cze 2018, 19:47

Być może coś zostało zmienione w ustawieniach i dlatego program nie może skutecznie zainicjować przywrócenia fabrycznych ustawień. Pozostaje pobrać system ze strony microsoftu (o ile jeszcze się da) i zainstalować system w tradycyjny sposób.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.
vi
vitorio
Posty: 11
Rejestracja: 15 maja 2018, 11:35

Re: Recovery Win8

Postautor: vitorio » 01 lip 2018, 16:05

Jeżeli na laptopie był system Win8 zainstalowany przez Della, to istnieje możliwość pobrania go ze strony della po podaniu znacznika serwisowego laptopa na którym będzie instalowany system. Tutaj link - https://www.dell.com/support/home/pl/pl/pldhs1/drivers/osiso/recoverytool/WB64A.


Wróć do „Laptopy Dell i Windows 8/8.1”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]