Nowy XPS13 9360 - samoistnie wyłącza się na baterii - co może być przyczyną?

Problemy związane z: Laptop Dell XPS
jo
johny-o
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2018, 19:17

Nowy XPS13 9360 - samoistnie wyłącza się na baterii - co może być przyczyną?

Postautor: johny-o » 06 mar 2018, 19:32

Witam,
Kupiłem nowego XPS 9360 jednak po 3 tygodniach zauważyłem, że laptop samoczynnie wyłącza się pracując na baterii. Zdarza się to nawet kilkakrotnie w odstępie paru godzin. Zgłaszałem to do sprzedawcy to zostałem odesłany do serwisu Della. Serwis Della polecił zaktualizować sterowniki (wysłali mi listę co należy zainstalować) a jak nie pomoże to zrobić re-covery systemu i jeszcze raz zaktualizować sterowniki. Tak więc na razie wykonałem aktualizację i niestety bez poprawy, dziś ponownie wyłączył się dwa razy. Tak więc chyba czeka mnie opcja re-covery i jak nie zadziała to pewnie znów telefon do serwisu Della (ostatecznie odesłanie komputera do nich) . Nie jestem informatykiem ani żadnym specem komputerowym, być może to tylko jakiś problem ustawień w Biosie czy coś podobnego. Czy ktoś miał coś podobnego i wie jak to "naprawić" bez konieczności re-covery lub odsyłania komputera do serwisu?


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Nowy XPS13 9360 - samoistnie wyłącza się na baterii - co może być przyczyną?

Postautor: piotr_solek » 07 mar 2018, 21:56

Zrób pełny skan diagnostyczny. Dostępny na stronie Dell.
Jeśli to kwestia sprzętowa to nie potrzeba nic robić poza zgłoszeniem gwarancyjnym.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Laptopy Dell XPS”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]