XPS13 9350

Problemy związane z: Laptop Dell XPS
ja
januszkii
Posty: 3
Rejestracja: 06 sty 2018, 18:24

XPS13 9350

Postautor: januszkii » 06 sty 2018, 18:36

Mam problem z ekranem. Przy małym obciążeniu pojawiają się co jakiś czas w różnych miejscach takie paski (piksele) przy większym obciążeniu grafiki ekran miga a czasami robi się czarny i pomaga tylko przycisk power. W testach wszytko jest ok.


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: XPS13 9350

Postautor: piotr_solek » 07 sty 2018, 13:20

Potwierdź to pełnym testem (dostępny na stronie )by wykluczyć usterkę grafiki..


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.
ja
januszkii
Posty: 3
Rejestracja: 06 sty 2018, 18:24

Re: XPS13 9350

Postautor: januszkii » 08 sty 2018, 12:21

Wszystkie testy wychodzą pozytywnie. Sterowniki aktualne. Na co dzień korzystam ze stacji dokującej i na drugim ekranie problem nie występuje.


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: XPS13 9350

Postautor: piotr_solek » 08 sty 2018, 19:56

Zakładam , że pisząc tu na forum nie masz odpowiedniej wiedzy, by sobie z problemem poradzić. Pisanie w stylu : "wszystkie testy przechodzi pomyślnie" nie ma żadnej wartości. Robisz test diagnostyczny ze strony DELL. Tam jest raport. Jak masz laptop na gwarancji to kontaktuj się bezpośrednio z serwisem bo na forum jest ograniczona możliwość pomocy. Tym bardziej jeśli to sprzętowy problem..a na podstawie twoich skąpych informacji, na taki mi wygląda.

Alternatywnie na forum Elektroda są spece , którzy zasypią cię możliwymi przyczynami , które sam będziesz musiał wykluczyć.. Tylko im nie pisz , że laptop przeszedł "wszystkie testy" i wszystko masz aktualne. Od tego są raporty/podsumowania ale to oni będą się nim przyglądać.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.
ja
januszkii
Posty: 3
Rejestracja: 06 sty 2018, 18:24

Re: XPS13 9350

Postautor: januszkii » 10 sty 2018, 17:27

Przepraszam za słownictwo. Test diagnostyczny ze strony DELL jest prawidłowy. Gwarancji już nie posiadam więc zwróciłem się własnie o pomoc na forum. Kontaktowałem się również z DELL za pomocą aplikacji SupportAssist ale otrzymałem maila, że DELL nie udziela już wsparcia na moje urządzenie. Dziękuję za poświęcony czas i nie oczekuję na odpowiedź. Widać pozostaje "elektroda" ......


Wróć do „Laptopy Dell XPS”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]