DELL Optiplex 760 - bursztynowa dioda.

Tu znajdziecie informacje o pozostałych sprzętach Dell. Serwery, komputery stacjonarne, peryferia itd.
re
rebelpizza
Posty: 1
Rejestracja: 02 lis 2017, 13:40

DELL Optiplex 760 - bursztynowa dioda.

Postautor: rebelpizza » 02 lis 2017, 13:59

Hej,
posiadam Dell Optiplex 760.

Problem polega na tym, że jak podłączam komputer do zasilania. Bez klawiatury, myszki, monitora. ( Z podłączonymi również to samo) Komputer strzela. Było to rytmiczne strzelanie współgrające z bursztynową diodą LED co jakoś 2 sekundy. Zresetowałam BIOSA, wyjmując baterię z płyty głównej i zaczął strzelać, ale co pół sekundy.
Jak uruchamiam go awaryjnym przyciskiem z tyłu, obok wejścia zasilacza do wentylatora - komputer startuje. Dioda nadal się świeci, monitor czarny. Nic więcej.
Na płycie głównej świeci się pomarańczowa dioda, koło której napisane jest AUX_PWR.

Nie wiem czy to również się zalicza do problemu, ale koło przedniej diody na przycisku zasilania są leciutko bardzo podświetlone numerki 2 i 3. Jednak jest to tak lekkie, że może to był równie dobrze światło od diody poniżej.

Problem wystąpił już dawno, ale od tamtego czasu komputer udało mi się uruchomić parę/paręnaście razy. Dopiero potem definitywnie odmówił współpracy.


Wróć do „Forum Dell - inne akcesoria, komputery Dell, serwery Dell, drukarki Dell”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]