dell inspiron n7110 nie włącza się

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
si
sikora
Posty: 2
Rejestracja: 16 wrz 2017, 18:47

dell inspiron n7110 nie włącza się

Postautor: sikora » 16 wrz 2017, 19:00

Mam Dell n7110. Od jakiegoś czasu walczę z takim oto problemem
Przy uruchomieniu laptopa włącza się tylko wiatrak i to tez dopiero po jakims czasie, zostawiam go tak na 10min, żeby sobie pochodził i ostudził (chociaż nie wiem po czym). Odłączam wszelkie źródła prądu (bateria/kabel) bo inaczej nie da się go wyłączyć po czym podłączam i uruchamia się normalnie. Na początku myślałem że to dysk może bo ma przejechane ze 25tyś h ale nowy dysk SSD, nowy system, wymieniona pasta i to samo. , Na core Temp temperatury k 40-50st zarówno procek jak i grafa wiec to nie jest przegrzewanie się podzespołów. Wydaje mi się że bios w jakiś magiczny sposób odczytuje z powietrza ze wysoka temperatura i zapobiega uruchomieniu czegokolwiek ew jest jakiś czujnik na płycie/procku który mówi że jest za gorąco i nie odpalamy :< Pomóżcie chociaż gdzie info w necie szukać bo już nie wiem co wpisywać w google


i5 + GT525M + HD graphics 3000


Manufacturer Dell Inc.
Model 0FRK44 (CPU)
Version A00
Chipset Vendor Intel
Chipset Model Sandy Bridge
Chipset Revision 09
Southbridge Vendor Intel
Southbridge Model HM67
Southbridge Revision B3
System Temperature 44 °C
BIOS
Brand Dell Inc.
Version A13
Date 2012-09-05


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: dell inspiron n7110 nie włącza się

Postautor: piotr_solek » 17 wrz 2017, 17:34

sikora pisze:.. wymieniona pasta i to samo.
i5 + GT525M + HD graphics 3000


Sprawdź czy wszystko zostało, poprawnie założone po konserwacji (wymianie pasty). Instalacja na nowym dysku zakończona poprawnie ? Jak masz dwa banki pamięci w użyciu wystartuj z jednym (potem drugi) .


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.
si
sikora
Posty: 2
Rejestracja: 16 wrz 2017, 18:47

Re: dell inspiron n7110 nie włącza się

Postautor: sikora » 17 wrz 2017, 18:02

Objawy wystepowaly już przed wymiana pasty i wrzuceniu nowego dysku. Chyba że problem leży w termopadach ale nie moglem nigdzie znalezc do kupienia wiec ciagle sa te oryginalne


Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]