Matryca Full Hd do Dell E5550

Problemy związane z: Laptop Dell Latitude
xk
xksiadz24
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2016, 23:13

Matryca Full Hd do Dell E5550

Postautor: xksiadz24 » 25 lis 2016, 09:56

Witam wszystkich.Czy orientuje się ktoś tutaj czy jest możliwosc wymiany w tym modelu matrycy na full hd ips?dodam ze mam wersje z procesorem i3 oraz standardową matryca.


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Matryca Full Hd do Dell E5550

Postautor: piotr_solek » 25 lis 2016, 14:11

Jak znajdziesz oryginalną (samsung PLS "IPS" ) z demontażu (kompletną z taśmą LVDS) to będzie pasować. Niestety z zamiennikami nie zawsze jest to takie proste..więc jak nie masz wiedzy to i tak trzeba oddać do serwisu bo to oni wezmą na siebie ryzyko.

ps gotowe klapy z matryca mogą mieć gorszej jakości okablowanie. Będzie ich mniej lub będą mieć niekompatybilne "końcówki" do kart wifi/wwan.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.
xk
xksiadz24
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2016, 23:13

Re: Matryca Full Hd do Dell E5550

Postautor: xksiadz24 » 28 lis 2016, 23:20

Dziekuje za odpowiedz.Dostęp do czesci (allegro używki z demontarzu)jest tylko pytanie czy dell podciagną na płycie głownej scieżki aby matryca full hd działała bo szukulam ale nigdzie nie znalazłem wersji z full hd i procesorem i3...także tylko tego sie boje....


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Matryca Full Hd do Dell E5550

Postautor: piotr_solek » 08 gru 2016, 20:36

xksiadz24 pisze:nie znalazłem wersji z full hd i procesorem i3...także tylko tego sie boje....

Bo i3 to wersja ekonomiczna a cena miedzy ekranem premium ( Samsung /PLS/ lub AUO /AHVA/) a standardowym kosztowna.

ps myślę , że na jakiś testach wspomniano by o wyjątkach w takiej konfiguracji. Warto się upewnić o możliwości zwrotu..a jak ktoś nie uznaje to co to za sprzedawca . Powodzenia i daj znać jeśli się powiedzie wymiana. A o żadnych specjalnych ścieżkach nie słyszałem...może mało wiem:) ale na pewno wszystkie karty graficzne dobrze współpracują z takimi ekranami. Sprawdź na stronie w dziale pomocy technicznej może jest jakiś podręcznik i możliwe konfiguracje. Dzwoniłeś na infolinie?


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Laptopy Dell Latitude”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika