inspirion 7559 - problem z obrazem przywracania systemu

Instalacja Windows 10 na sprzęcie Dell, problemy z Windows 10, pytania odnośnie systemu Windows 10, Windows 10 Dell
Ma
Mariusz_K
Posty: 1
Rejestracja: 23 paź 2016, 19:52

inspirion 7559 - problem z obrazem przywracania systemu

Postautor: Mariusz_K » 23 paź 2016, 20:08

Witam otóż taki problem chcę wykonać format systemu w tym celu ze strony dell pobrałem obraz odzyskania systemu i zgodnie z instrukcją zamieszczoną na stronie przygotowałem pamięć USB następnie nagrałem obraz odzyskania systemu na pamięć i sie zaczyna problem po wejściu w boot system zaznaczam odpalenie usb-1 - windows dvd ale nic sie nie dzieje włącza mi sie normalnie system ale pogrzebałem i udało się odpalić przygotowanie menu jednorazowego rozruchu wchodzę w opcję rozwiąż problem a następnie odzyskaj z dysku i tu utknąłem ponieważ pokazuje mi komunikat " odzyskanie z dysku : problem z odzyskaniem tego komputera" więc proszę o pomoc bo jestem w kropce

Edit:
Problem rozwiązany poradziłem sobie z nim samodzielnie


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: inspirion 7559 - problem z obrazem przywracania systemu

Postautor: piotr_solek » 24 paź 2016, 14:02

Z tą instrukcją przygotowania to mogli się bardziej postarać. Osobiście używam dedykowanego programu do instalacji z plików np iso. Miło ze strony firmy, że udostępniają obraz do pobrania. Niestety nie dotyczy to starszych systemów.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Laptopy Dell i Windows 10”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]