Dell - nowy Partner Roku Windowsa 10

W tym miejscu znajdziecie informacje o najnowszych rozwiązaniach sprzętowych, wiadomości prasowe oraz wiele ciekawostek dotyczących marki Dell.
De
DellManiaczka
Posty: 42
Rejestracja: 30 lip 2015, 14:07

Dell - nowy Partner Roku Windowsa 10

Postautor: DellManiaczka » 17 sie 2016, 19:53

partner.jpg


Akcja promocyjna Windowsa 10 wywołała sporo emocji wśród użytkowników. Podobnie jak początki jego wdrażania :P. Dell twardo stanął po stronie nowego oprogramowania i pozyskał tytuł Partnera Roku Windowsa 10.

Teraz, kiedy emocje już opadły, ciekawi jesteśmy Waszych opinii i doświadczeń z nowym produktem Microsoft :)

Więcej informacji tutaj:
http://en.community.dell.com/dell-blogs ... f-the-year
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Awatar użytkownika
AMSO
Dellmania User
Posty: 90
Rejestracja: 27 wrz 2011, 08:17

Re: Dell - nowy Partner Roku Windowsa 10

Postautor: AMSO » 17 sie 2016, 20:12

Trzeba przyznać, że do dużej liczby modeli sterowniki są sprzedaję nowsze i starsze maszyny Dell i naprawdę wsparcie do Win 10 jest na dobrym poziomie. Sam zaś mam e6230 i również wszystko ładnie działa.


Szukasz sprzętu klasy biznes? U nas znajdziesz laptopy poleasingowe w klasie A między innymi marki Dell. Mamy również komputery poleasingowe tej firmy zapraszamy. My pomagamy zawsze i wszędzie :)
pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Dell - nowy Partner Roku Windowsa 10

Postautor: piotr_solek » 18 sie 2016, 16:41

Jednocześnie jest grupa osób, która często domaga się Windows 7. Na 8 używanych laptopów tylko jeden nabywca chciał Windows 10. Dla mnie to bez różnicy. Mam Win 8.1 na nowszym modelu i win 7 na starszym.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.
Awatar użytkownika
AMSO
Dellmania User
Posty: 90
Rejestracja: 27 wrz 2011, 08:17

Re: Dell - nowy Partner Roku Windowsa 10

Postautor: AMSO » 20 sie 2016, 05:44

Fakt W7 nadal w modzie, ale niektórzy boją się, że za jakiś czas skończy jak XP dlatego od razu biorą z W10. :)


Szukasz sprzętu klasy biznes? U nas znajdziesz laptopy poleasingowe w klasie A między innymi marki Dell. Mamy również komputery poleasingowe tej firmy zapraszamy. My pomagamy zawsze i wszędzie :)
Awatar użytkownika
Kamil_K
Posty: 5
Rejestracja: 20 sie 2016, 19:45

Re: Dell - nowy Partner Roku Windowsa 10

Postautor: Kamil_K » 21 sie 2016, 12:54

U mnie niestety nie działa tak jak powinno USB 3.0 brak sterowników.


li
lieft
Posty: 42
Rejestracja: 25 wrz 2010, 05:50

Re: Dell - nowy Partner Roku Windowsa 10

Postautor: lieft » 16 wrz 2016, 11:15

Można powiedzieć i tak, że dell wbił sobie gwóźdź do trumny lansując się z windowsem 10 i go polecając. Ale osobną sprawą jest sama firma.
Firma Kuźniewski np. nie poleca już Della, gdy się zapyta o poradę, nawet w starszych modelach. W chwili obecnej chyba odchodzą od niego; na moje zapytanie, dostałem krótką notkę, że Dell jedzie na starej i nieaktualnej już renomie, a polecić to mogą np Lenovo. Choć mnie to dziwi, bo na stronie mają delle, ale być moze jakieś końcówki. Mogę to zrozumieć, że Kuźniewski przestał się angażować w Della po moich z nim przygodach. W ciągu ok dwóch lat 2 zakupy i dwa zwroty. A szanująca się firma nie będzie sprzedawać badziewia.


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Dell - nowy Partner Roku Windowsa 10

Postautor: piotr_solek » 16 wrz 2016, 19:12

lieft pisze:Można powiedzieć i tak, że dell wbił sobie gwóźdź do trumny lansując się z windowsem 10 i go polecając. Ale osobną sprawą jest sama firma.
Firma Kuźniewski np. nie poleca już Della, gdy się zapyta o poradę, nawet w starszych modelach.


Polecają to co chcą właśnie sprzedać. Inna kwestia to, że osobiście nigdy nie kupiłbym nowego laptopa od pośrednika skoro sklep na stronie dobrze działa i można się załapać na różne zniżki.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Nowości ze świata Dell”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]