BIOS - najnowsza wersja aktualizacji

Problemy związane z: Laptop Dell XPS
De
DellManiaczka
Posty: 42
Rejestracja: 30 lip 2015, 14:07

BIOS - najnowsza wersja aktualizacji

Postautor: DellManiaczka » 18 lut 2016, 11:29

W związku ze zgłoszeniami ze strony użytkowników laptopów XPS, którzy skarżyli się na problemy z BIOSem i sterownikami, DELL wykazał się szybką reakcją. Na swojej stronie opublikował nową wersję aktualizacji, rozwiązująca dotychczasowe trudności.

Jeśli zauważyliście jakieś niewłaściwe działania systemu w Waszych laptopach, zajrzyjcie na stronę DELL, gdzie znajdziecie najnowsze wersje aktualizacji BIOSu i sterowników.

http://en.community.dell.com/dell-blogs ... -and-xps15


li
lieft
Posty: 42
Rejestracja: 25 wrz 2010, 05:50

Re: BIOS - najnowsza wersja aktualizacji

Postautor: lieft » 12 wrz 2016, 11:22

Zainstalowałem tą aktualizację do ostatniego xpsa, były mrugania na ekranie, nie pomogło. Tak nawiasem mówiąc, z jednej strony dell ma fajne laptopy, a z drugiej ciągle trzeba grzebać, bo bios, bo sterowniki, bo coś źle działa. Laptopy 4 razy tańsze nie mają czesto takich problemów jak dell.


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: BIOS - najnowsza wersja aktualizacji

Postautor: piotr_solek » 12 wrz 2016, 12:49

Ja natomiast nigdy nie miałem problemów z laptopami. Myślę, że aktualizacje stanowią właśnie o klasie firmy. Oczywiście mogli by szybciej reagować na problemy zgłaszane przez użytkowników zwłaszcza "nowych" komputerów.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.
li
lieft
Posty: 42
Rejestracja: 25 wrz 2010, 05:50

Re: BIOS - najnowsza wersja aktualizacji

Postautor: lieft » 15 wrz 2016, 16:35

Aktualizacje stanowią o klasie firmy pod warunkiem, że naprawiają błędy itd. Natomiast aktualizajce dla samych aktualizacji są bez sensu, to taki szum, żeby o firmie mówiło się pozytywniem, że niby dba o klienta itd , nic poza tym.


Wróć do „Laptopy Dell XPS”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika