Laptop Dell trzeszczy

Problemy związane z: Laptop Dell Latitude
Awatar użytkownika
Jacek_D
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2016, 22:55

Laptop Dell trzeszczy

Postautor: Jacek_D » 06 wrz 2016, 23:12

Witam. Mam problem, który okazuje się jest niezwykle popularny, a nikt nie podaje rozwiązania.
Otóż dzisiaj przyszedł do mnie laptop poleasingowy (wątpię, żeby to miało znaczenie, inni mieli podobne problemy z nowymi laptopami). Problem pojawił się od razu: Ze środka, szczególnie kiedy komputer trochę pracuje (np. odpalona gra) wydobywają się nieprzyjemne dźwięki. Jeden od czasu do czasu to tak jakby coś się tarło, jakby jakiś wiatraczek przykładać do ściany. Drugi to ciche popiskiwanie, raczej ciągłe. Jednak najgorzej jest, kiedy podłączam do laptopa głośniki albo o zgrozo słuchawki. Wtedy słyszę ze słuchawek nie dający się wytrzymać ciągły szum/pisk. Ktoś na innym forum nagrał to i wrzucił w internet, link niżej:
http://w43.wrzuta.pl/audio/5H0mVto6C2l/glos0001
Dźwięk ten cichnie kiedy komputer nie pracuje, a kiedy np. włączam grę nasila się tak, że staje się nie do zniesienia, boli od niego głowa. Znalazłem rozwiązania typu zainstalowania starych sterowników, ale to nie zadziałało. (podobno te najnowsze są złe, bo coś- no nie, nie zadziałało).
Znalazłem też jakieś rozwiązanie z rmclock - nie wiem co to za program, ale nie mogę go zainstalowac z powodu błedu, którego nie mogę naprawić. Rozwiązanie z internetu oczywiście nie działa. Myślę, że odeślę komputer spowrotem i poproszę o inny model. Jednak chciałbym się dowiedzieć tutaj, może problem jest mniejszy niż się zdaje? Z góry dzwięki za pomoc.


Awatar użytkownika
AMSO
Dellmania User
Posty: 90
Rejestracja: 27 wrz 2011, 08:17

Re: Laptop Dell trzeszczy

Postautor: AMSO » 07 wrz 2016, 06:37

Jaki model laptopa?


Szukasz sprzętu klasy biznes? U nas znajdziesz laptopy poleasingowe w klasie A między innymi marki Dell. Mamy również komputery poleasingowe tej firmy zapraszamy. My pomagamy zawsze i wszędzie :)
pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Laptop Dell trzeszczy

Postautor: piotr_solek » 07 wrz 2016, 19:55

Jacek_D pisze:Myślę, że odeślę komputer spowrotem i poproszę o inny model


To jest najlepszy sposób, wyjście . Ps dźwięk faktycznie nie do zniesienia.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Laptopy Dell Latitude”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]