aktualizacja do windows 10

Instalacja Windows 10 na sprzęcie Dell, problemy z Windows 10, pytania odnośnie systemu Windows 10, Windows 10 Dell
ko
kolo48
Posty: 33
Rejestracja: 08 paź 2015, 21:52

aktualizacja do windows 10

Postautor: kolo48 » 08 paź 2015, 21:58

witam
pytanie brzmi czy warto posiadam lapka dell inspiron15 3543 ?
z tego co slyszalem to mi koledzy odradzaili aktualizacja a wy co sadzicie ?


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: aktualizacja do windows 10

Postautor: piotr_solek » 09 paź 2015, 10:43

Tylko jeśli potrafisz przywrócić system do stanu z przed aktualizacji. Wsparcie dla sterowników też powinno mieć wpływ na decyzję. Już nie wspomnę o programach, które na starszych wersjach OS działają a na nowym będą wymagały aktualizacji lub uruchamiania w trybie zgodności..


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.
He
Heniogienio
Posty: 6
Rejestracja: 13 gru 2015, 18:45

Re: aktualizacja do windows 10

Postautor: Heniogienio » 21 maja 2016, 08:55

Czy to prawda, że za kilka miesięcy nie będzie juz możliwości darmowej aktualizacji wcześnejszych wersji do Win10? Ja nie dawno wróciłem do 8 i czekam na aktualizację Win10 (naprawią bugi) i wtedy chcę zaktualizować mój system 8 do Win10, ale zastanawiam się, czy będzie jeszcze wtedy taka możliwość :/


Henio Gienio
pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: aktualizacja do windows 10

Postautor: piotr_solek » 21 maja 2016, 11:57

Pobierz sobie cały system na nośniku usb. Rozumie , że miałeś już 10-tkę więc masz już zarejestrowany system.
Będziesz sobie mogł (w przyszłości) zainstalować czysty system a nie jako aktualizację.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Laptopy Dell i Windows 10”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]