dell 3521 problem z kartą sieciową

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
al
alikk1
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2014, 17:04

dell 3521 problem z kartą sieciową

Postautor: alikk1 » 08 kwie 2016, 00:37

Cześć
nie będę się specjalnie rozpisywał tylko od razu przejde do konkretu
Jestem po formacie, sterowniki ze strony della.Mam problem z internetem. Najpierw z wifi, ale juz ogarnąłem ze mam karte sieciową 1705 [modem stoi 4 metry od lapsa, a zasięgu mam tylko 3-4 kreski].
Problemem z ktorym nie moge sobie zaden sposob poradzic to sterowniki karty sieciowej. Ni chu chu nie da sie odpalic neta na kablu. Tak, kabel jest dobry, wtyczki RJ są ok. Przed formatem działało pieknie, a teraz...
Wyłączam wifi, podłączam kabel, widze ze jest dostep do neta, po czym pokazuje mi ze nie ma neta, próbuje sie sam przełączyć na wifi, widze ze mam czerwony iksik na tle słupków zasięgu, potem zas polaczenie z kablem identyfikacja dostep do internetu, rozłączenie.

Steroniki ze storny della nie pasują... ;/
Sciągałem jeszcze inne ale też lipa.

Pytanie/prośba = co i jak, bo trzeci dzien nad tym siedze i nie bede robil 3 raz formata...dajcie jakąś solucje bo krew nagła mnie zaleje.
dzięki za wszelaką pomoc
czekam na odp
pozdro


al
alikk1
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2014, 17:04

Re: dell 3521 problem z kartą sieciową

Postautor: alikk1 » 14 kwie 2016, 21:53

nikt nie jest w stanie mi pomoc ?


pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: dell 3521 problem z kartą sieciową

Postautor: piotr_solek » 17 kwie 2016, 10:22

W zakładce sieć jest sterownik o nazwie : Realtek RTL8105E-V Ethernet Controller Driver pobierz odpowiedni do systemu, ktory posiadasz a nie raczyłeś napisać. Nie spotkałem się, jeszcze, z nie działającymi sterownikami ze strony dell. Ustawienia sieci pobierane są automatycznie. Jak nie działa to wpisz ręcznie. To nie problem ze sprzętem tylko oprogramowaniem i ustawieniami.


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]