Inspirion 3521 - problem ze słuchawkami

Tutaj możesz podzielić się swoimi doświadczeniami w rozwiązywaniu problemów, które nie wymagają zaawansowanej wiedzy informatycznej
me
men8
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2015, 04:32

Inspirion 3521 - problem ze słuchawkami

Postautor: men8 » 20 lis 2015, 04:45

Witajcie, mam problem, który pojawił się ostatnio zaraz po formacie laptopa. Na wstępie dodam, że to jest już chyba z 5 format na tym samym windowsie 7 i problem pojawił się dopiero przy ostatnim. Problem polega na tym, że po podłączeniu słuchawek do gniazda, dźwięk nadal wydobywa się z głośników, a nie z słuchawek. Komunikat o podpiętym gnieździe jak i odpiętym działa poprawnie. Sterowniki instalowałem jak zwykle z głównej strony della, ale nie rozwiązało to problemu. Driver Booster 3 wykrył całą masę nowszych sterowników, które również zainstalowałem. Kiedy i tutaj zainstalowanie nowszych wersji nie przyniosło większego skutku, zainstalowałem Driver Downloader, który jeszcze gdzieś znalazł jakieś zagubione 7 sterowników. Problemu jednak to nie rozwiązało. Jedyna rzecz jaka mnie dziwi, to fakt, że gdy od zera startuję laptopa wraz z wpiętymi słuchawkami, to działają tak długo jak się ich nie wyjmie z gniazda. Po ponownym wsadzeniu słuchawki przestają już działać. Przeszukałem chyba z połowę internetu w poszukiwaniu rozwiązania, ale nic nie pomogło i nie mam pojęcia dlaczego słuchawki nie działają. Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj ktoś kto wie jak to naprawić.


Wróć do „Forum dyskusyjne - Drobne problemy, z którymi sami możemy sobie dać radę”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]