Stacja PowerEdge T20 z Win 7 jako domowy/biurowy PC

Tu znajdziecie informacje o pozostałych sprzętach Dell. Serwery, komputery stacjonarne, peryferia itd.
ko
konstruktor
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2015, 11:53

Stacja PowerEdge T20 z Win 7 jako domowy/biurowy PC

Postautor: konstruktor » 03 lis 2015, 12:34

Witam.
Kilka miesięcy temu kupiłem nowa stację PowerEdge T20 z Win 7 do użytku domowego i pracy zawodowej.
Generalnie komputer działa dobrze, jest wydajny i cichy.
Jednak po zainstalowaniu na nim drukarki HP Designjet T610 (ploter) powstaje jakiś konflikt.
Statystycznie przy co drugim uruchomieniu komputera - nie uruchamia się część programów zainstalowanych na komputerze i windows_owskie okno "Urządzenia i drukarki". Komputer był kilkakrotnie formatowany i instalowany na nowo.
Sprawdziłem że problem powstaje również na "czystym" systemie. Tzn. zaraz po instalacji Win i sterowników - instalowałem drukarkę HP i od razu pojawiał się problem. Z reszta nawet gdy na komputerze są poinstalowane wszystkie programy i HP to po odistalowaniu HP (nie zawsze jest to łatwe) problemy znikają. Co jednoznacznie wskazuje na HP. Dodam że instaluję również inne drukarki i nie ma z nimi problemu (gdy jest tylko drukarka HP to problem się pojawia).
Drukarka HP mam zaistalowaną również na innych komputerach i nie ma z nia problemów.
Instalacja HP była przeprowadzana na różnych sterownikach (najnowsze ze strony HP, standardowe jak na innych kompach oraz wyszukane przez sam Win) - zawsze to samo.
Dziś wiem że T20 jest dedykowany pod Win Server (wg Dell) - ale spodkałem się z opinią że nadaje się równiez na domowego/biurowego PC (poza drukarką jest ok).
Czy ktoś może coś podpowiedzieć w spr. moich problemów z T20 - ew własnych doświadczeń ?


Wróć do „Forum Dell - inne akcesoria, komputery Dell, serwery Dell, drukarki Dell”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]