Nie działają klawisze funkcyjne + touchpad

Problemy związane z: Laptop Dell XPS
Mi
Michaelxdd
Posty: 4
Rejestracja: 15 lut 2015, 02:30

Nie działają klawisze funkcyjne + touchpad

Postautor: Michaelxdd » 16 paź 2015, 21:09

Witam.
Przeszukiwałem forum i internet, tematów z moim problemem jest dosyć sporo, jednak bez skutku. Zainstalowałem na XPS L502x na czysto Windowsa 8.1. Instalowałem sterowniki wg. listy jaka jest na forum i niestety napotkałem na 2 problemy. Pierwszy problem jest taki, że nie wszystkie klawisze funkcyjne mi działają. Nie działa mi F3, pojawia się światełko, jednakże z touchpada dalej można korzystać. Także od F8 do F10 mam problem. Niestety nie reagują w iTunes'ie i webowym Spotify. Próbowałem zmienić ustawienia i w Windowsie i w BIOS'ie i niestety nic nie pomogło. Same klawisze działają i nie są zniszczone, tylko jest problem własnie programowy, gdy używamy ich razem z Fn.

Drugi mój problem i znacznie poważniejszy jest taki, że po instalacji 8.1 Touchpad strasznie działa. Próbowałem instalować sterowniki ze strony Della, ze strony producenta, poprzednie z Windows 7, z Windows 8.1 i nic nie pomaga. Za każdym razem wyrzuca mi komunikat, że sterownik nie mógł zostać poprawnie zainstalowany i instalacja zostaje przerwana. Próbowałem uruchomić jako administrator czy wybrać plik jako aktualizację sterownika jednak bez skutku.

Szczerze powiem, że nie wiem co mam zrobić, bo o ile klawisze z muzyką nie są dużym utrapieniem, o tyle działanie touchpada to masakra. Jest wręcz nieużywalny. Myślałem, że to może wina Windows'a, ale na bieżąco go aktualizuję i dalej jest tak samo.
Dlatego prosiłbym o pomoc dla mojego Della. Mój Service Tag to: .


XPS L502x

Wróć do „Laptopy Dell XPS”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]