Venue 8 Pro

Każdy z nas przeżył choć raz spotkanie z serwisem producenta sprzętu. Jakie są Wasze doświadczenia w relacjach z serwisem Dell?
Macie swoje opinie o serwisach laptopów, komputerów, serwerów Dell - piszcie. Jeśli nie wiecie czego możecie się spodziewać po serwisie lub jakie są procedury serwisowe - pytajcie.
ex
exunn
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2015, 12:20

Venue 8 Pro

Postautor: exunn » 05 wrz 2015, 12:24

Witam mam problem z moim tabletem od Della... Otóż - oddałem do serwisu (nieautoryzowany) tablet, aby wymienić złącze micro-usb, okej spoko, wrócił, lecz... Tablet nie żył... Nie chciał ładować... W serwisie mi powiedzieli, że baterie trzeba wybudzić lecz oni tego nie potrafią zrobić ponieważ Dell ma specyficzne wyjścia kabli od baterii.. I czy znacie jakieś serwisy które się tym zajmą, czy może macie jakiś schemat jak to zrobić?


Ka
Karoolcia
Dellmania SuperUser
Posty: 262
Rejestracja: 03 wrz 2014, 15:20

Re: Venue 8 Pro

Postautor: Karoolcia » 07 wrz 2015, 12:47

Serwis Dell coś może zdziałać, wątpię by inny serwis dał radę ;)


Dell Inspiron 15 3537, 15", Intel Core i7-4500U CPU 1,8 - 3GHz, Windows 8.1 64bit, 8GB RAM, pojemność dysku 1TB, grafika AMD Radeon HD 8850M + Intel HD Graphics 4400.
pi
piotr_solek
Dellmania UltraUser
Posty: 861
Rejestracja: 31 sie 2015, 12:39
Kontaktowanie:

Re: Venue 8 Pro

Postautor: piotr_solek » 15 wrz 2015, 09:20

exunn pisze:Witam mam problem z moim tabletem od Della... Otóż - oddałem do serwisu (nieautoryzowany) tablet, aby wymienić złącze micro-usb, okej spoko, wrócił, lecz... Tablet nie żył... Nie chciał ładować... W serwisie mi powiedzieli, że baterie trzeba wybudzić lecz oni tego nie potrafią zrobić ponieważ Dell ma specyficzne wyjścia kabli od baterii.. I czy znacie jakieś serwisy które się tym zajmą, czy może macie jakiś schemat jak to zrobić?


Muszą baterie wybudzić? Ciekawe :-). Partactwo i nie rzetelność. Oczywiście wpadli na to po wykonaniu usługi. A teraz bateria czeka na swojego księcia, który pocałunkiem wybudzi ją ze snu..


Upgrade i konserwacja laptopów. Modemy wwan.
Optymalizacja systemów w obrębie OS bez zbędnego zaśmiecania dodatkowymi aplikacjami. Zgadywanie upss tz diagnostyka drobnych usterek.
Nie pracuje dla Dell.

Wróć do „Forum serwisowe - Serwis Dell i nie tylko”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]