Sprzedam laptop DELL 7720

Jeśli chcesz sprzedać swojego Della lub zamienić na innego, napisz o tym tutaj. Ogłoszenia o sprzedaży nowych i używanych notebooków, komputerów i podzespołów.
Az
Azazell
Posty: 3
Rejestracja: 02 kwie 2015, 12:22

Sprzedam laptop DELL 7720

Postautor: Azazell » 03 kwie 2015, 16:54

Sprzedam w doskonałym stanie używany laptop firmy DELL 7720. Laptop nadaje się do pracy biurowej, internetu, multimediów czy nawet do grania średnio wymagające gry komputerowe. Notebook posiada znakomitą matryce, w której się od razu zakochałem. Oprócz tego posiada bardzo wydajny procesor Intel Core i7-3630QM (4-rdzeniowy z taktowaniem od 2.40 GHz do 3.40 GHz z funkcją TurboBoost. Procesor sprawuje się idealnie przy dużych obliczeniach. np przetwarzanie rysunków w Photoshopie, konwertowanie plików multimedialnych czy nawet podczas grania w gry. Kolejnym atutem jest wmontowany przez producenta dysk SSD firmy Kingston, który daje mocnego kopa w działaniu systemu. Pozostałe cechy programu znajdziecie poniżej.

Laptop DELL 7720 kupiłem w 2013 roku we wrześniu i posiada gwarancję do września 2016 roku (czyli jeszcze przez półtora roku!). Kupiłem go w sklepie X-Kom.

Laptop posiada zmieniony układ chłodzenia przez samego producenta. Dzięki temu karta graficzna wydziela mniej ciepła podczas obciążenia. Z przodu obudowy jest zdarta farba w dwóch miejscach (metaliczna) - pewnie od trzymania rąk i wydzielanego ciepła w okresie letnim. To nie stanowi problemu bo można sobie zamalować sprayem. Nie chciałem tego robić bowiem nie chcę niczego ukrywać przed kupującym. Zdartą farbę można zobaczyć na jednych z moich fotek dołączonych do aukcji. To tylko i na szczęście jedyna wada używanego prze zemnie laptopa.

Laptop nie ma preinstalowanego systemu. Dlatego mogę zainstalować domyślnie Ubuntu ( tak jak miało to miejsce gdy go kupowałem) lub zostawić a kupujący sam sobie zainstaluje swój system operacyjny. Oczywiście wraz z samym laptopem dostarczam dysk SSD który już jest wsadzony do slotu przez samego producenta. Oprócz tego dołączam oryginalny zasilacz i pudełko oraz gwarancję w postaci faktury Vat wydaną przez firmę X-Kom.

Powód sprzedaży? Mam drugi laptop w domu i nie potrzebuje już tyle komputerów :). Bateria również w świetnym stanie. Praktycznie zawsze był podłączony do prądu - pare razy tylko działał na samej baterii.

Jeżeli chodzi o granie. Bez problemów grałem na nim w Battlefield 3, Mortal Kombat 9, Rome 2 Total War itp .. Oczywiście nie były to ultra detale ale średnie/wysokie w zależności od gier. Ja głównie gram w gry RPG lub strategie, a one wymagają bardziej pamięci ram i CPU - dlatego dla mnie sprawdzał się idealnie.

Zainteresowanych zapraszam do mojej aukcji:
http://allegro.pl/laptop-dell-7720-i7-8 ... 86077.html


Wróć do „Sprzedam Laptopa, Sprzedam Serwer, Sprzedam Dell”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika