Cześć!

Witajcie w naszej społeczności miłośników marki Dell! Tworzymy społeczność nie tylko posiadaczy Della, lecz wszystkich zainteresowanych tą marką. Zapraszamy do dzielenia się opiniami, wskazówkami i zadawania pytań. Lecz najpierw - poznajmy się!
cr
craces
Posty: 5
Rejestracja: 07 mar 2015, 18:02

Cześć!

Postautor: craces » 07 mar 2015, 23:50

Witam wszystkich. Cieszę się, że znalazłem to forum bo lubię pomagać innym na tyle na ilę potrafię, a sam jako użytkownik sprzętu mam z nim czasem jakieś problemy. Moją historię z DELLem zacząłem kilka dobrych lat temu od jakiegoś przestarzałego Optiplexa. Wtedy moje zdanie o tej firmie nie było zbyt dobre, bo "sprzęt" raczej się nie sprawdzał. Dopiero w zeszłym roku gdy miałem możliwość popracować (na starszych co prawda) netbookach d610 i d420 przekonałem się, źe te laptopy mają potencjał. Nawet jak na dość stary sprzęt sprawdzały się świetnie. D420 nie miał problemu z obsługą 3GB ramu, ponad 2GHZ C2D oraz windowsa 7. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Potem zakupiłem DELLa XT, jednak po ok. miesiącu doszedłem do wniosku, że ten obrotowy ekran jest strasznie niedopracowany, a zawiasy szybko się obluzowują. Póżniej, jakoś pod koniec wakacji w zeszłym roku zakupiłem Optiplex'a 755. Komputerek sprawuje się świetnie dlatego też w zeszłym miesiącu kupiłem kolejnego DELLa, czyli E4300. Mam zamiar dokupić do niego jeszcze 2GB ramu, wymienić dysk na SSD no i podpiąć go pod docka. Myślę też czy by nie pobawić się w złożenie jakiegoś starszego modelu (np. d420), bo uszkodzone lapki czy części do nich można czasem dostać za grosze, a sprzęt na prawdę się sprawdza.

Pozdrawiam serdecznie. Szczęśliwy użytkownik ~craces


Dell E4300
soon : PR02X + SSD
Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: Cześć!

Postautor: DELLMania » 08 mar 2015, 14:18

Witamy i zapraszamy. Każda pomoc na forum mile widziana. :)


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.

Wróć do „Forum komputerowe miłośników marki Dell - Powitanie.”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]