Autoryzowany partner lub serwis

Każdy z nas przeżył choć raz spotkanie z serwisem producenta sprzętu. Jakie są Wasze doświadczenia w relacjach z serwisem Dell?
Macie swoje opinie o serwisach laptopów, komputerów, serwerów Dell - piszcie. Jeśli nie wiecie czego możecie się spodziewać po serwisie lub jakie są procedury serwisowe - pytajcie.
gz
gziziu
Posty: 8
Rejestracja: 16 sty 2011, 20:42

Autoryzowany partner lub serwis

Postautor: gziziu » 21 sty 2011, 19:28

Czy znalazł ktoś liste z adresami autoryzowanych serwisów lub partnerów Dell, lub wie gdzie można kupić orginalny zasilacz do laptopa oprócz internetu, bo chcę najpierw osobiście sprawdzić czy zakup nowego zasilacza rozwiąże mój problem. Szukałem na stronie Dell ale albo jestem ślepy ;) albo nie ma tam nic takiego :(


Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: Autoryzowany partner lub serwis

Postautor: DELLMania » 23 sty 2011, 12:20

W jakim mieści ? www.notebookidell.pl - tam dostaniesz zasilacz.


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
gz
gziziu
Posty: 8
Rejestracja: 16 sty 2011, 20:42

Re: Autoryzowany partner lub serwis

Postautor: gziziu » 24 sty 2011, 12:13

Okolice Gliwic, Zabrza ewentualnie Katowice, okolice Ustki, Słupska i Darłowa


Awatar użytkownika
DELLMania
Dellmania Admin
Posty: 675
Rejestracja: 10 lip 2008, 15:52

Re: Autoryzowany partner lub serwis

Postautor: DELLMania » 24 sty 2011, 12:22

no notebookidell jakoś są w tych rejonach. Zobacz u nich na stronie.


Nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.

Dołącz do nas na Facebooku.
ma
marcinekD
Posty: 3
Rejestracja: 19 lut 2015, 18:22

Re: Autoryzowany partner lub serwis

Postautor: marcinekD » 19 lut 2015, 18:32

gziziu pisze:Czy znalazł ktoś liste z adresami autoryzowanych serwisów lub partnerów Dell, lub wie gdzie można kupić orginalny zasilacz do laptopa oprócz internetu, bo chcę najpierw osobiście sprawdzić czy zakup nowego zasilacza rozwiąże mój problem. Szukałem na stronie Dell ale albo jestem ślepy ;) albo nie ma tam nic takiego :(


Powiem Ci , że przestałem korzystać z usług serwisów autoryzowanych. Jest drogo i nie zawsze dają gwarację. Od jakiegoś czasu naprawiam laptopa w serwisie sstudio.pl . Mają taniej niż w autoryzowanym serwisie i zawsze dostajesz gwarancję po naprawie. A części kupuję w ich sklepie internetowym http://allegro.pl/sklep/11911161_sstudio-laptop-serwis . Mają bardzo duży wybór i dobry sklep cenowo. Polecam


Wróć do „Forum serwisowe - Serwis Dell i nie tylko”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]