Witam wszystkich!

Witajcie w naszej społeczności miłośników marki Dell! Tworzymy społeczność nie tylko posiadaczy Della, lecz wszystkich zainteresowanych tą marką. Zapraszamy do dzielenia się opiniami, wskazówkami i zadawania pytań. Lecz najpierw - poznajmy się!
wa
walentyna
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2014, 13:27

Witam wszystkich!

Postautor: walentyna » 01 lis 2014, 13:56

Dzień dobry,
kocham Dell, zaczęłam od laptopa del de410, następnie dell d630, a teraz kupiłam dell Inspiron 15-3531. Obydwa laptopy miałam i mam aż do dziś bez naprawy, i mam je dalej. Uwierzycie? Naprawdę nie kłamię, ale one były oryginalne składane w USA. Zobaczymy co mogę się spodziewać po dell inspiron 15, składanym w Chinach, ale wierzę w moją ukochaną firmę Dell, mam go dopiero 2 dni, a tak naprawdę 3-ci dzień z Vistą 8.1, już zdążyłam dać mu nowy BIOS i jestem przyjemnie zaskoczona, wszystko zrobił na moich oczach! Dosłownie w 2 minuty. Szok. I nic nie straciłam. Wszystko jest na swoim miejscu w przeciwieństwie do XP i Visty, gdzie były problemy z uaktualnieniem BIOS. Podobno Vista 8 jest na linuxie, więc moje zdziwienie opadło, nie ma lepszego systemu jak linux, wiem, bo od 5 lat śmigam na linuxie.
Ale ja kocham linux, lecz na razie chcę się pobawić okienkami Microsoftu, lata temu zaczęłam od XP, następnie przeszłam na windę 7, lecz ilość wirusów mimo dobrego zabezpieczenia i update zniechęciła mnie do okienek, przeszłam na linux, super system, na drugim dell mam linux mint 16. Tu na razie pobawię się okienkami W8, a potem zobaczymy. Gwaracji nie stracę jak przeinstaluję system, zapewnił mi to sprzedawca.
Na W8 razi mnie spowolnienie w porównaniu z linuxem, gdzie wszystko śmiga jak wiatr, na W8 idzie jak żółw.
Ciekawe są kafelki, uczę się od nowa wszystkiego i to mnie wkurza, bo linux znam na pamięć. Ale na razie muszę wypróbować Windę 8, z ciekawości, uzbrajam się w cierpliwość. I wszystkim życzę to samo w rozpracowywaniu okienek.
Mój ukochany Dell chyba mnie nie zawiedzie. Miałam Acer, Asus laptopy, masakra, dell to jest to!
Zaznaczam, nie jestem pracownikiem Dell, jestem zwykłą osóbką kochającą dell, to jest to!


ja
jajanusz
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2014, 13:35

Re: Witam wszystkich!

Postautor: jajanusz » 28 lis 2014, 13:53

Pogratulować, ja tez jestem miłośnikiem dobrych marek. Dell, Lenovo, Asus itp. są zazwyczaj poskładane z tych samych podzespołów, co je różni to jakość wykonania m.in. obudowy. Co do systemów operacyjnych to każdy używa tego co lubi. Jedni kochają Maca inni celebrują Linuxa a jeszcze innym wystarczy poczciwy Windows. jak odpowiednio się zabezpieczysz to win 7 jest bezpieczny.


Wróć do „Forum komputerowe miłośników marki Dell - Powitanie.”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]