Dell do 1500Zł

Jak i gdzie najlepiej kupić laptopa? Napiszcie - czy korzystaliście z usług sprawdzonego dostawcy? Czy kupowaliście przez stronę internetową lub portal aukcyjny?
Polećcie dobrych sprzedawców i ostrzeżcie przed niesolidnymi.
au
auust
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2014, 19:09

Dell do 1500Zł

Postautor: auust » 24 lis 2014, 19:21

Witam chce kupic lapotapa tylko i wyłacznie firmy Dell dla mnie najlepsze :) Ale chodzi o to że wogole nie znam sie na komputerach poczyatałem troche wypowiedzi i czuje sie jak dzik we mgle nie wiem na co sie zdecydować co kupić .Dlatego prosił bym o pomoc laptop do domu internet czasem do pogrania w poke... wiec to wyglada tak .Co mogłbym do tej ceny kupić co bedzie dobrze działac i bez problemów ?


Ka
Karoolcia
Dellmania SuperUser
Posty: 262
Rejestracja: 03 wrz 2014, 15:20

Re: Dell do 1500Zł

Postautor: Karoolcia » 27 lis 2014, 23:06

A obudowę jaką wolisz? Aluminiową czy plastikową? :P Czy Ci bardziej zależy na tym, aby laptop wyglądał elegancko czy żeby miał lepsze właściwości?
Jeśli chodzi o to czy sprzęt będzie dobrze działał to nie ma 100% gwarancji - możesz trafić na wadliwy sprzęt albo coś. Najlepiej jest sprawdzić przed kupnem czy laptop sprawnie działa, sprzedawca nie może odmówić :)


Dell Inspiron 15 3537, 15", Intel Core i7-4500U CPU 1,8 - 3GHz, Windows 8.1 64bit, 8GB RAM, pojemność dysku 1TB, grafika AMD Radeon HD 8850M + Intel HD Graphics 4400.

Wróć do „Zakup laptopa Dell - forum dyskusyjne”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]