bluetooth w Dell xps L501x

Problemy związane z: Laptop Dell XPS
li
lieft
Posty: 42
Rejestracja: 25 wrz 2010, 05:50

bluetooth w Dell xps L501x

Postautor: lieft » 10 lis 2014, 16:33

witajcie,
może to głupie, ale nie wiem, czy mój laptop ma bluetooth czy nie ma. Tzn czy jest to tylko kwestia zainstalowania sterownika, czy też go zwyczajnie nie ma. Pytanie zrodziło się stąd, że zastanawiam się nad kupnem słuchawek bezprzewodowych i teraz nie wiem, czy i jakie mam wybrać, czy w ogóle opłaca się kupować takie słuchawki do laptopa, ale to już w innym dziale.
Mam ikonkę jak niżej w system32, ale nic ponadto. Jak coś, to proszę o kontakt i podpowiedź , który sterownik ze strony della będzie dla mnie, ponieważ tam są sterowniki do myszek, klawiatur, ale nie wiem, czy one będą pasować do słuchawek.
Załączam screen z tym, co mam.
Z góry dziękuję za podpowiedź.
Obrazek


Ka
Karoolcia
Dellmania SuperUser
Posty: 262
Rejestracja: 03 wrz 2014, 15:20

Re: bluetooth w Dell xps L501x

Postautor: Karoolcia » 12 lis 2014, 11:28

Witaj :)
Jeśli nie wiesz czy posiadasz Bluetooth w swoim laptopie wejdź do Menedżera Urządzeń (Windows 7 - kliknij prawym przyciskiem na "Mój komputer" i powinna być opcja "Menedżer Urządzeń - kliknij na to i wyszukaj tam Bluetooth; w Windows 8.1 musisz wejść w "Ten Komputer", następnie u góry jest zakładka "komputer", klikasz na niego i wyświetlają się różne opcje, wyszukaj tam "Zarządzaj", kliknij na to a nastęnie w zakładkę "Menedżer urządzeń" i poszukaj tam słowa "Bluetooth". Jeśli on jest to oznacza, że masz). Z tego co czytałam na Internecie powinieneś to mieć.


Dell Inspiron 15 3537, 15", Intel Core i7-4500U CPU 1,8 - 3GHz, Windows 8.1 64bit, 8GB RAM, pojemność dysku 1TB, grafika AMD Radeon HD 8850M + Intel HD Graphics 4400.

Wróć do „Laptopy Dell XPS”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]