N7720 problemy z kartą graficzną

Problemy związane z: Laptop Dell Inspiron
Kr
Kruk
Posty: 1
Rejestracja: 20 sty 2013, 15:26

N7720 problemy z kartą graficzną

Postautor: Kruk » 20 sty 2013, 15:51

Na początku chciałbym się ze wszystkimi przywitać. Jestem tu nowy i od 2 tygodni świeżym posiadaczem lapka firmy Dell. Do zakupu skłoniła mnie dobra opinia o marce. Niestety od razu się srogo rozczarowałem i postanowiłem zasięgnąć opinii znawców tematu. Kilka słów o sprzęcie: Inspiron 7720SE i73630, Intel HD Graphics 4000, Nvidia Geforce 650M 2GB, 16GB RAM, SSD120GB + HDD1TB, Win8 64-bit.
Po odebraniu laptopa od razu pojawiły się problemy: raz widzi raz nie widzi kartę graficzną Nvidia, pojawia się niebieski ekran i reset systemu z powodu błędu Kod12 - brak zasobów systemowych dla karty Nvidia, oraz inne błedy z nazwami IRQ, Kernel, itd. Zareklamowałem laptopa i wysłałem do serwisu gwarancyjnego. 2 dni temu wrócił z serwisu, wymieniono płytę główną i dalej te same problemy a nawet więcej czyli znowu nie wykrywa karty graficznej Nvidia tym razem na dobre (poprzednio czasami widział), znowu pojawiają się niebieskie ekrany i reset systemu ale trochę rzadziej niż poprzednio, do tego przy grzebaniu w laptopie serwis uszkodził mi subwoofer wewnętrzny bo zaczął trzeszczeć :evil: Jestem wściekły bo kupiłem za niemałą kasę sprzęt wydaje mi się wysokiej klasy i dobrej firmy i od razu takie problemy a do tego serwis okazał się kpiną. Oczywiście jutro znowu biegnę do serwisu ale może Wy mi coś doradzicie? Może znacie już te problemy i wiecie o co chodzi? Proszę o pomoc. Dzięki.


ar
arek22
Posty: 3
Rejestracja: 23 sty 2013, 15:48

Re: N7720 problemy z kartą graficzną

Postautor: arek22 » 23 sty 2013, 15:56

jak rozumiem to jest nowy sprzęt i nic sam tam nie montowałeś?


Opłacalny jest wynajem busów

Wróć do „Laptopy Dell Inspiron”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]