Dell i system operacyjny

Wszystkie sprawy związane z Windows 7 - Forum Windows 7.
Pr
Primo
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2013, 11:11

Dell i system operacyjny

Postautor: Primo » 21 sty 2013, 11:27

Witam was drodzy forumowicze

Pewnego dnia siedziałem sobie na swoim laptopie od firmy dell (Inspiron N5110) i nagle przestały mi chodzić takie programy jak skype czy steam, o dziwne, po tym zajściu już nie mogłem streamować itp. Postanowiłem więc przywrócić system do oryginalności z partycji recovery. Po tym całym zajściu, komputer mi się włącza, juz myślałem, ze mam wszelkie problemy za sobą, aż tu nagle, nie mogłem zmienić tła pulpitu oraz połączyć się z Xplitem. Długo nie myśląc przywróciłem system do ostatniego punktu kontrolnego (jakieś 2min wcześniej) i po tym przywróceniu systemu juz nie mogłem uruchomić komputera. Nie mam żadnej płyty po za "Dell Drivers and Utilities" gdzie po zainstalowaniu nic nie ma po za rubrykami i informacjami, ze nic nie może wyświetlić. Tutaj kieruję pytanie, czy mam możliwość dostania płyty recovery z systemem oraz sterownikami od firmy dell. Czy klucz który mam na obudowie do systemu jest już bezużyteczny ?


sl
slavoj
Posty: 4
Rejestracja: 21 sty 2013, 17:31

Re: Dell i system operacyjny

Postautor: slavoj » 21 sty 2013, 17:47

O ile mi wiadomo to z tą płytką Drivers and Utilities jest taka śmieszna sprawa, że aby wyświetlić w tym programiku zawartość płyty należy zmienić język na Eng w prawym górnym rogu. Spróbuj zrobić jeszcze raz recovery i załadować mu sterowniki z płytki. Ewentualnie można zrobić normalną instalację systemu z jakiegoś nośnika z Win7, wpisać klucz z etykiety, tylko nie mam pewności czy to nie uszkodzi ścieżki dostępu do partycji recovery.

pozdrawiam


Wróć do „Laptopy Dell i Windows 7”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]