Dell inspiron N7110

Wszystkie sprawy związane z Windows 7 - Forum Windows 7.
Mo
Moniak1
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2012, 16:49

Dell inspiron N7110

Postautor: Moniak1 » 23 lis 2012, 17:27

Cześć jestem Monika

Nie tylko jestem nowa ale i mam kłopot z laptopem DELL INSPIRON N7110.

W laptopie był zainstalowany system Windows 7 Home Pre OA -64 bit. Niestety Laptop dziś rano nie wstał. Wczoraj chodził normalnie a dziś już nie . Chciała zainstalować na nowo system. Wszytko było oki. Ale gdy chciałam to zrobić z partycji awaryjnej ten mi pokazał błąd. Instalka ruszyła i padła po 3 min. Prawdopodobnie wirus zrobił burdel w plikach. Nie było rady całkowity format twardziela.

Teraz mam kłopot. Okazało się że cd-rom jaki mam to tylko sterowniki :shock: Kłopot polega na tym że szukam systemu Windows 7 taki jaki był zainstalowany. Czy ktoś posiada namiary na ten system Windows. Nie mam gwarancji ale kłopot że system wpisany do systemu firmowego. Oznacza to że kod z nalepki został spisany i nie można zainstalować innego windowsa. Chciałam zainstalować windows kupiony ze sklepu ale kłopot w tym że zapłacimy kare za laptopa. Wiec jedyne wyjście to instalka identycznego. Czy ktoś jest w stanie mi pomoc. Dziękuje

Laptop DELL INSPIRON N7110. X16-96072 Windows 7 Home Pre OA -64 bit


Lv
Lvcas
Posty: 8
Rejestracja: 15 sty 2013, 20:36
Kontaktowanie:

Re: Dell inspiron N7110

Postautor: Lvcas » 15 sty 2013, 20:49

witaj
W tym przypadku, jeśli nie zrobiłaś kopii (nie wypaliłaś windowsa zaraz po kupnie laptopa) to niestety nie da się już odzyskać tej kopii. Każda instalacja systemu ma przypisany pewny nr identyfikacyjny do którego jest przypisany CD-KEY.


Pozdrawiam
Zachęcam Cię do sprawdzenia indywidualnych lekcji śpiewu w Krakowie. Najwyższa jakość w przyjaznej i miłej atmosferze. Sprawdź koniecznie.

Wróć do „Laptopy Dell i Windows 7”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]