Problem z wydajnością Studio 1558 i7

Problemy związane z: Laptop Dell Studio
Jo
Jordan1010
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2012, 13:33

Problem z wydajnością Studio 1558 i7

Postautor: Jordan1010 » 14 paź 2012, 13:48

Witam, od jakiegoś czasu, mam znaczne problemy z wydajnością, nawet na niewymagających lub mało wymagających programach, czy też grach. Mianowicie, laptop zamula strasznie, zacina sie można też powiedziec. Czasami nawet zaraz przy starcie Windows. Nie osiąga na pewno 100% swoich możliwości lub jakiś element jest zepsuty lub wadliwy (podejrzenie).
Nie da się na nim w nic pograc praktycznie, gdzie kumple na 2razy tańszych i o teorytycznie słabszych parametrach pykaja w gierki nawet te nowosci czy tez inne wymagajace. Obecnie laptop gdy sie dobrze uruchomi, jak ma dzień, nadaje się tylko do surfowania po siecie i do grania w gierki sprzed kilku lub kilkunastu lat. Zupełnie nie wiem jaka może byc przyczyna. Testy diagnostyczne na stronie dell, nie chcą mi sie odpalic. Postępuje według instrukcji i nic z tego, właczam ponownie system, wchodze ponownie na zadna strone, bez rezultatu. ciagle w kolko te same komunikaty i 0 testow. Strasznie szybko sie przegrzewa, praktycznie caly czas podkladam jakas ksiazke czy cos, bo jest strasznie. Nie wiem czy dac go do serwisu, ale nei chce tez tracic za wiele kasy. laptop byl w dellowskim serwisie, mial wymieniany spalny dysk z tego co pamietam. byl rowniez u della, gdy nie reagowal na power button. tez cos bylo wymienione z plyty glownej chyba. co dawalo tylko chwilowe rezultaty i poprawy jakosci i wydajnosci. Prosze o jakeis wskazowki, bo juz nie wyrabiam
z gory dzieki!

Dell Studio 1558
Procesor: Intel Core i7 Q720 1,60GHz
4 GB RAM
Radeon HD 5470 1GB


Wróć do „Laptopy Dell Studio”

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]